French Montana wydał piosenkę dla reprezentacji Maroka, aby uhonorować ich występ na MŚ w Katarze

Date:

French Montana upewnił się, że reprezentacja Maroka nie zostanie zapomniana. Muzyk uwiecznił dokonania swojej drużyny podczas tegorocznego mundialu w piosence i teledysku. Maroko przegrało z Francją, przez co nie powalczy o tytuł mistrza świata, ale wciąż może zdobyć brązowy medal.

Nowa piosenka, która została wydana przez rodowitego mieszkańca Casablanki tuż przed zakończeniem niesamowitego występu reprezentacji narodowej w Pucharze Świata przeciwko Francji, jest cudowna.

W piosence French Montana rapuje płynnie w języku arabskim w tanecznym rytmie. W teledyski zawarł z kolei najważniejsze moment dla reprezentacji i kibiców. 38-latek umieścił także w wideo urywki z jego głośnej uroczystości na Times Square na początku tego miesiąca z innymi Marokańczykami.

French Montana wydał piosenkę dla swojej reprezentacji, ponieważ jest dumny z jej osiągnięć na tegorocznym mundialu. French Montana stwierdził, że porażka jego rodzimego narodu w meczu z Francją nadal jest dla niego zwycięstwem, ponieważ reprezentacja Maroka nigdy dotąd nie zaszła w turnieju tak daleko.

Mimo że Maroko przegrało z Francją, wciąż mają szansę na trzecie miejsce w turnieju, gdy w sobotę, 17 grudnia o 16:00, zmierzą się z Chorwacją.

Piosenkę French Montany pt. „Morocco” i teledysk do niej znajdziecie poniżej.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...