French Montana wydał piosenkę dla reprezentacji Maroka, aby uhonorować ich występ na MŚ w Katarze

0
112

French Montana upewnił się, że reprezentacja Maroka nie zostanie zapomniana. Muzyk uwiecznił dokonania swojej drużyny podczas tegorocznego mundialu w piosence i teledysku. Maroko przegrało z Francją, przez co nie powalczy o tytuł mistrza świata, ale wciąż może zdobyć brązowy medal.

Nowa piosenka, która została wydana przez rodowitego mieszkańca Casablanki tuż przed zakończeniem niesamowitego występu reprezentacji narodowej w Pucharze Świata przeciwko Francji, jest cudowna.

W piosence French Montana rapuje płynnie w języku arabskim w tanecznym rytmie. W teledyski zawarł z kolei najważniejsze moment dla reprezentacji i kibiców. 38-latek umieścił także w wideo urywki z jego głośnej uroczystości na Times Square na początku tego miesiąca z innymi Marokańczykami.

French Montana wydał piosenkę dla swojej reprezentacji, ponieważ jest dumny z jej osiągnięć na tegorocznym mundialu. French Montana stwierdził, że porażka jego rodzimego narodu w meczu z Francją nadal jest dla niego zwycięstwem, ponieważ reprezentacja Maroka nigdy dotąd nie zaszła w turnieju tak daleko.

Mimo że Maroko przegrało z Francją, wciąż mają szansę na trzecie miejsce w turnieju, gdy w sobotę, 17 grudnia o 16:00, zmierzą się z Chorwacją.

Piosenkę French Montany pt. „Morocco” i teledysk do niej znajdziecie poniżej.

Brak postów do wyświetlenia