Gary Neville przewiduje następny klub Cristiano Ronaldo

0
91

Gary Neville uważa, że Cristiano Ronaldo, po tym, jak został zwolniony z Manchesteru United, znów będzie grał w kolejnym z elitarnych klubów Europy.

Z 37-letni napastnikiem zerwano kontrakt z klubem z Old Trafford po mocnym wywiadzie z Piersem Morganem. Ronaldo przyznał, że czuł się zdradzony przez klub i nie szanuje trenera Erika ten Haga.

W tym sezonie, Portugalczyk przed przerwą mundialową w dużej mierze siedział na ławce rezerwowych, strzelając zaledwie trzy gole w 16 meczach dla United.

Były kolega z drużyny Neville, twierdzi, że Cristiano będzie jeszcze (krótko, bo tylko pół sezonu) strzelał bramki w klubie grającym w Lidze Mistrzów.

https://metro.co.uk/wp-content/uploads/2022/11/GettyImages-72059416.jpg?quality=90&strip=all

„Myślę, że Cristiano Ronaldo będzie szukał czołowego klubu na czteromiesięczny lub pięciomiesięczny kontrakt, w którym będzie mógł wejść i zagrać znakomitą rolę w samej elicie europejskiego futbolu.”

„Uważam, że to właśnie byłoby jego priorytetem – pozostanie w Lidze Mistrzów, utrzymanie się na samym szczycie i udowodnienie, że to, co stało się w Manchesterze United, nie było w porządku.”

„Myślę, że ma przed sobą cztery lub pięć wspaniałych miesięcy, w których wejdzie i strzeli 15 lub 20 bramek w tym okresie. A wtedy wszyscy w Manchesterze zapytają dlaczego go nie zatrzymaliśmy?”

Możliwe, że po sezonie Cristiano odejdzie do amerykańśkiej MLS lub do jakiegoś klubu z Bliskiego Wschodu, aby podpisać lukratywny kontrakt. SunSport ujawnił na początku tego miesiąca, że Ronaldo prowadził rozmowy w sprawie przejścia do Interu Miami Davida Beckhama.

Tymczasem Cristiano jest maksymalnie skupiony na występach w Reprezentacji Portugalii na Mistrzostwach Świata w Katarze. Ronaldo kładzie duże nadzieje na jak najlepszy wynik w turnieju, a nawet zwycięstwo. Prawdopodobnie będzie to już jego ostatni mundial. Po rozgrywkach nadejdzie czas na decyzje co do dalszej kariery piłkarza.

Brak postów do wyświetlenia