Jennifer Lopez zapowiada nowy album „This Is Me…Now” nawiązując do albumu sprzed 20 lat!

0
107

Jennifer Lopez, po tym, jak w niespodziewany sposób „wyczyściła” swoje konta w mediach społecznościowych, ogłosiła, że ​​wydaje nowy album!

Piosenkarka i aktorka, po usunięciu każdego posta ze swojego konta na Instagramie i zmieniając zdjęcie na ciemne tło, stała się obiektem ogromnego zainteresowania. Fani spekulowali (albo raczej mieli nadzieję), że ten ruch był niczym innym jak wskazówką, że ich ulubiona piosenkarka przygotowuje nowy projekt – i –jak się okazało – mieli rację!

Ikona Jenny From The Block rzeczywiście wydaje nowy album zatytułowany „This Is Me… Now”, który jest wyraźnym ukłonem w stronę jej albumu „This Is Me…Then” z 2002 roku.

J-Lo ujawniła wiadomości w piątek, publikując post na swoim wcześniej pustym koncie, zawierający okładkę jej albumu This Is Me… Then.

Jednak kiedy widzowie kliknęli na post, okładka albumu Jen nagle się porusza i zmienia się w obecną Jen, gdy gwiazda śpiewa: „Teraz to ja”.

Bardzo krótki fragment muzyki, który słyszymy, prawdopodobnie pochodzi z jednego z utworów z nowego albumu, ponieważ ikona ujawniła nawet listę utworów na nadchodzącą płytę – utwór pierwszy to „This Is Me… Now”.

Jennifer wydała swój oryginalny album w 2002 roku, podczas gdy była związana z ówczesnym narzeczonym, Benem Affleckiem, a płyta zawierała utwór zatytułowany Dear Ben, napisany specjalnie dla niego.

Niestety, jakiś czas później, para rozstała się na kilka tygodni przed zaplanowanym ślubem. Jednak los postanowił ponownie skrzyżować losy tej dwójki, wobec czego od jakiegoś czasu w mediach krążyły plotki na temat związku Jennifer i Bena Afflecka. Okazuje się, że ta dwójka, w tym roku, 20 lat od pierwotnej daty, pobrała się!

Odzwierciedleniem tego jest nowy album, gdzie  jeden z utworów zatytułowano Dear Ben Pt II.

Nikomu nie umknął fakt, że ten utwór pojawi się w kolejnej odsłonie „This Is Me…” – ponadto, kilku z fanów skandowało: „Potrzebujemy go [Bena] w teledysku!”

Jen i Ben pobrali się w lipcu, najpierw uciekając do Vegas, gdzie świętowali ceremonię wystawnym przyjęciem w gronie przyjaciół i rodziny.

„This Is Me… Now” ma zostać wydany w 2023 roku.

Mamy tu fanów Jennifer Lopez?

Brak postów do wyświetlenia