Jennifer Lopez zapowiada nowy album „This Is Me…Now” nawiązując do albumu sprzed 20 lat!

Date:

Jennifer Lopez, po tym, jak w niespodziewany sposób „wyczyściła” swoje konta w mediach społecznościowych, ogłosiła, że ​​wydaje nowy album!

Piosenkarka i aktorka, po usunięciu każdego posta ze swojego konta na Instagramie i zmieniając zdjęcie na ciemne tło, stała się obiektem ogromnego zainteresowania. Fani spekulowali (albo raczej mieli nadzieję), że ten ruch był niczym innym jak wskazówką, że ich ulubiona piosenkarka przygotowuje nowy projekt – i –jak się okazało – mieli rację!

Ikona Jenny From The Block rzeczywiście wydaje nowy album zatytułowany „This Is Me… Now”, który jest wyraźnym ukłonem w stronę jej albumu „This Is Me…Then” z 2002 roku.

J-Lo ujawniła wiadomości w piątek, publikując post na swoim wcześniej pustym koncie, zawierający okładkę jej albumu This Is Me… Then.

Jednak kiedy widzowie kliknęli na post, okładka albumu Jen nagle się porusza i zmienia się w obecną Jen, gdy gwiazda śpiewa: „Teraz to ja”.

Bardzo krótki fragment muzyki, który słyszymy, prawdopodobnie pochodzi z jednego z utworów z nowego albumu, ponieważ ikona ujawniła nawet listę utworów na nadchodzącą płytę – utwór pierwszy to „This Is Me… Now”.

Jennifer wydała swój oryginalny album w 2002 roku, podczas gdy była związana z ówczesnym narzeczonym, Benem Affleckiem, a płyta zawierała utwór zatytułowany Dear Ben, napisany specjalnie dla niego.

Niestety, jakiś czas później, para rozstała się na kilka tygodni przed zaplanowanym ślubem. Jednak los postanowił ponownie skrzyżować losy tej dwójki, wobec czego od jakiegoś czasu w mediach krążyły plotki na temat związku Jennifer i Bena Afflecka. Okazuje się, że ta dwójka, w tym roku, 20 lat od pierwotnej daty, pobrała się!

Odzwierciedleniem tego jest nowy album, gdzie  jeden z utworów zatytułowano Dear Ben Pt II.

Nikomu nie umknął fakt, że ten utwór pojawi się w kolejnej odsłonie „This Is Me…” – ponadto, kilku z fanów skandowało: „Potrzebujemy go [Bena] w teledysku!”

Jen i Ben pobrali się w lipcu, najpierw uciekając do Vegas, gdzie świętowali ceremonię wystawnym przyjęciem w gronie przyjaciół i rodziny.

„This Is Me… Now” ma zostać wydany w 2023 roku.

Mamy tu fanów Jennifer Lopez?

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...