Grupa mężczyzn przetestowała symulator miesiączki. Byli w szoku! [wideo]

0
96

Kanadyjska firma Somedays stworzyła symulator bóli miesiączkowych i przetestowała go na ochotnikach. Mężczyźni, którzy poddali się eksperymentowi, nie byli w stanie ukryć swoich reakcji. Zobaczcie wideo!

Kanadyjska firma Somedays walczy ze stygmatyzacją miesiączki i umniejszaniem związanym z nią dolegliwościom oraz proponuje produkty zwiększające komfort okresu i zmniejszające bóle menstruacyjne. W ostatnim czasie wpadła na pomysł stworzenia symulatora miesiączki przetestowania go na chętnych mężczyznach.

Mężczyźni, którzy przetestowali symulator byli w szoku

Symulator firmy Somedays pozwala doświadczyć bóli i skurczy miesiączkowych. W testowaniu symulatora brali udział wyłącznie ochotnicy. Mężczyźni, którzy wzięli udział w eksperymencie, siadali na krześle, a do ich podbrzusza przymocowywano urządzenie symulujące bóle miesiączkowe. Skala prezentowanego bólu zaczynała się od 1 i kończyła na 10, przy czym ból odczuwany przez większość kobiet podczas okresu pojawiał się pomiędzy 5 a 10 punktem skali.

Niektórzy mężczyźni dostawali skurczy w nogach z bólu, inni uginali aż kolana, pozostali wręcz jęczeli. Zobaczcie ich reakcje na wideo poniżej.

Coś nam mówi, że mężczyźni, którzy spróbowali symulatora okresu, już nigdy nie będą wyśmiewać miesiączki, a wręcz podziwiać swoje partnerki za to, przez co często przechodzą.

Brak postów do wyświetlenia