Grupa mężczyzn przetestowała symulator miesiączki. Byli w szoku! [wideo]

Date:

Kanadyjska firma Somedays stworzyła symulator bóli miesiączkowych i przetestowała go na ochotnikach. Mężczyźni, którzy poddali się eksperymentowi, nie byli w stanie ukryć swoich reakcji. Zobaczcie wideo!

Kanadyjska firma Somedays walczy ze stygmatyzacją miesiączki i umniejszaniem związanym z nią dolegliwościom oraz proponuje produkty zwiększające komfort okresu i zmniejszające bóle menstruacyjne. W ostatnim czasie wpadła na pomysł stworzenia symulatora miesiączki przetestowania go na chętnych mężczyznach.

Mężczyźni, którzy przetestowali symulator byli w szoku

Symulator firmy Somedays pozwala doświadczyć bóli i skurczy miesiączkowych. W testowaniu symulatora brali udział wyłącznie ochotnicy. Mężczyźni, którzy wzięli udział w eksperymencie, siadali na krześle, a do ich podbrzusza przymocowywano urządzenie symulujące bóle miesiączkowe. Skala prezentowanego bólu zaczynała się od 1 i kończyła na 10, przy czym ból odczuwany przez większość kobiet podczas okresu pojawiał się pomiędzy 5 a 10 punktem skali.

Niektórzy mężczyźni dostawali skurczy w nogach z bólu, inni uginali aż kolana, pozostali wręcz jęczeli. Zobaczcie ich reakcje na wideo poniżej.

Coś nam mówi, że mężczyźni, którzy spróbowali symulatora okresu, już nigdy nie będą wyśmiewać miesiączki, a wręcz podziwiać swoje partnerki za to, przez co często przechodzą.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...