Date:

Podczas ceremonii rozdania nagród New York Film Critics Circle (NYFCC) 4 stycznia Keke Palmer po raz pierwszy pojawiła się na czerwonym dywanie, odkąd ogłosiła, że spodziewa się dziecka wraz ze swoim chłopakiem, Dariusem Jacksonem. Aktorka ujawniła ciążę podczas swojego pierwszego monologu w programie „Saturday Night Live” w grudniu.

„Krążyło kilka plotek, ludzie w komentarzach mówili: „Keke ma dziecko, Keke jest w ciąży ”, a ja chcę to potwierdzić – jestem!” – powiedziała Palmer na scenie, rozpinając płaszcz Max Mara, by odsłonić rosnący brzuszek.

https://www.gannett-cdn.com/presto/2023/01/05/USAT/c4289754-40c0-486c-b586-7fd5896ea305-AP_2023_New_York_Film_Critics_Circle_Awards_1.jpg

W tym tygodniu Palmer pojawiła się na czerwonym dywanie z tą samą atmosferą teatralności i świętowania, w błyszczącej, wysadzanej cekinami sukni od Michaela Korsa do ziemi, wykończonej głębokim dekoltem i ramiączkami typu spaghetti. Pomimo olśniewającej sukni, dodatkiem Palmer tego wieczoru był bez wątpienia jej brzuszek – z rękami sklejonymi w pozycji kołyski. Tego wieczoru, 29-latka odebrała także nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w horrorze Jordana Peele’a z 2022 roku „Nope”.

Rok 2022 był rokiem odważnej odzieży ciążowej, a stylizacja Palmer NYFCC pokazuje, że w 2023 roku możemy zobaczyć więcej tego samego. Od koronkowego body Rihanny, noszonego na okładce majowego wydania Vogue’a w drugim trymestrze ciąży, po brzuch Adriany Limy – z rozkloszowaną sukienką założoną na Festiwal Filmowy w Cannes — sylwetki w ciąży są mocno w centrum uwagi.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...