Keke Palmer prezentuje ciążowy brzuszek w połyskującej sukience Michaela Korsa

0
76

Podczas ceremonii rozdania nagród New York Film Critics Circle (NYFCC) 4 stycznia Keke Palmer po raz pierwszy pojawiła się na czerwonym dywanie, odkąd ogłosiła, że spodziewa się dziecka wraz ze swoim chłopakiem, Dariusem Jacksonem. Aktorka ujawniła ciążę podczas swojego pierwszego monologu w programie „Saturday Night Live” w grudniu.

„Krążyło kilka plotek, ludzie w komentarzach mówili: „Keke ma dziecko, Keke jest w ciąży ”, a ja chcę to potwierdzić – jestem!” – powiedziała Palmer na scenie, rozpinając płaszcz Max Mara, by odsłonić rosnący brzuszek.

https://www.gannett-cdn.com/presto/2023/01/05/USAT/c4289754-40c0-486c-b586-7fd5896ea305-AP_2023_New_York_Film_Critics_Circle_Awards_1.jpg

W tym tygodniu Palmer pojawiła się na czerwonym dywanie z tą samą atmosferą teatralności i świętowania, w błyszczącej, wysadzanej cekinami sukni od Michaela Korsa do ziemi, wykończonej głębokim dekoltem i ramiączkami typu spaghetti. Pomimo olśniewającej sukni, dodatkiem Palmer tego wieczoru był bez wątpienia jej brzuszek – z rękami sklejonymi w pozycji kołyski. Tego wieczoru, 29-latka odebrała także nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w horrorze Jordana Peele’a z 2022 roku „Nope”.

Rok 2022 był rokiem odważnej odzieży ciążowej, a stylizacja Palmer NYFCC pokazuje, że w 2023 roku możemy zobaczyć więcej tego samego. Od koronkowego body Rihanny, noszonego na okładce majowego wydania Vogue’a w drugim trymestrze ciąży, po brzuch Adriany Limy – z rozkloszowaną sukienką założoną na Festiwal Filmowy w Cannes — sylwetki w ciąży są mocno w centrum uwagi.

Brak postów do wyświetlenia