Jesteś we Wrocławiu? Zobacz największą w Europie wystawę budowli z klocków LEGO!

0
127

Klocki LEGO cieszą się niesłabnącą popularnością odkąd powstały. Do grona ich miłośników zalicza się Wrocław, gdzie można właśnie oglądać największą w Europie wystawę budowli z klocków LEGO. Ta wystawa to prawdziwa gratka dla małych i dużych. Co na niej zobaczycie?

Największa w Europie wystawa budowli z klocków LEGO przyjechała do Wrocławia. Na powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych na zwiedzających czekają setki makiet i modeli, w tym eksponaty interaktywne.

Na wystawie można zobaczyć m.in. Wielki Mur Chiński, statek z Gwiezdnych Wojen, Krzywą Wieżę w Pizie, podobizny największych odkrywców i ich wynalazki, makietę z serialu „Dom z papieru”, popiersia słynnych przywódców starożytnych, makietę z bajki „Psi patrol”, czy najsłynniejsze postaci filmowe, a nawet i makietę skoczni narciarskiej z Oslo. Na odwiedzających czeka też strefa zabaw, gdzie znajdą mnóstwo inspiracji do tworzenia własnych LEGO budowli.

Wystawa jest otwarta dla zwiedzających do 24 września 2023 roku w godzinach 10-20. Ceny biletów zaczynają się od 29 zł, a kończą na 36 zł. Dzieci do 95 centymetrów wzrostu, dzieci niepełnoletnie z orzeczeniem o niepełnosprawności wraz z opiekunem prawnym oraz wychowankowie domów dziecka mogą wejść na wystawę bezpłatnie. Istnieje też możliwość zwiedzania wystawy grupą przedszkolną lub szkolną. Cena biletu wynosi wówczas 22 zł.

Wystawa znajduje się w Sky Tower. Więcej szczegółów na stronie wystawy TUTAJ.

Brak postów do wyświetlenia