Gwiazdy, o których nie miałeś pojęcia, że są spokrewnione

0
120
Antonio Banderas, Dakota Johnson (fot: People)

Znaczna część osób interesująca się życiem gwiazd wie o istnieniu bliźniaczek Olsen, czy pokrewieństwie między Goldie Hawn a Kate Hudson. Pytanie, czy wiesz, np. kto jest ojcem i ojczymem Dakoty Johnson? Oto gwiazdy, o których nie miałeś pojęcia, że są spokrewnione.

Jonah Hill i Beanie Feldstein

Beanie Feldstein możecie kojarzyć z „Lady Bird” i „Szkoły melanżu”. Ciekawe czy wiedzieliście, że jest siostrą Jonah Hilla. Ich różnica nazwisk wynika wyłącznie z tego, że Jonah Hill nie używa po prostu swojego nazwiska w pracy. Przedstawia się wyłącznie przy pomocy swoich imion, ponieważ jak się okazuję, Hill to drugie imię aktora.

Denzel Washington i John David Washington

Zbieżność nazwisk legendarnego Denzela Washingtona z Johnem Davidem Washingtonem, gwiazdą filmów „Czarne bractwo. BlacKkKlansman” i „Tenet”, jest nieprzypadkowa. Denzel jest ojcem Johna Davida.

Nicolas Cage i Jason Schwartzman

Nicolas Cage i Jason Schwartzman pochodzą z bardzo znanej rodziny w Hollywood. Panowie pochodzą z rodu Coppoli. Nicolas Cage, który tak naprawdę ma na nazwisko Coppola, jest bratankiem reżysera Francisa Forda Coppoli – twórca „Ojca chrzestnego” – poprzez jego brata Augusta Coppolę (ojciec Nicolasa Cage’a). Jason Schwartzman jest z kolei siostrzeńcem Francisa Forda Coppoli, ponieważ jest synem jego siostry Talii Shire. Cage i Schwartzman są więc dla siebie kuzynami. Ich kuzynką jest również Sophia Coppola.

Julianne Moore i Marisa Tomei

Tomei trzy lata temu dowiedziała się, że jej koleżanka Julianne Moore jest także jej genetyczną kuzynką. Była zaskoczona i wręcz zachwycona. Wyjawiła, że nawet chodziły razem do szkoły, nie wiedząc, że są spokrewnione. Aktorki wystąpiły razem w filmie „Kocha, lubi, szanuje”.

Dakota Johnson, Don Johnson, Melanie Griffith i Antonio Banderas

Znana z trylogii „50 twarzy Grey’a” Dakota Johnson jest córką legendarnych aktorów Dona Johnsona i Melanie Griffith. Jest też pasierbicą Antonio Banderasa i to on przez wiele lat ją wychowywał, ponieważ w latach 1996-2015 był w związku małżeńskim z Griffith.

CZYTAJ: Trwają w najlepsze zdjęcia do prequelu „Samych Swoich”. Wiemy, kto zagra Kargula i Pawlaka

CZYTAJ: „Beckham”. Film dokumentalny o wzlotach i upadkach Davida Beckhama już za chwilę na Netflix

Brak postów do wyświetlenia