Jak mieszka się w domu Harry’ego Pottera? Właścicielka poskarżyła się gazecie The Sun

0
94
Dom Harry'ego Pottera, Wielka Brytania (Marca)

Dom, w którym mieszka w filmach Harry Potter istnieje naprawdę. Jak mieszka się w domu Harry’ego Pottera? Właścicielka nieruchomości poskarżyła się do gazety.

Kiedy poznajemy Harry’ego Pottera mieszka on w domu przy Private Drive 4. Okazuje się, że dom ten istnieje naprawdę, a jego właścicielka zdradziła jak mieszka się w domu Harry’ego Pottera.

Nieruchomość została sprzedana za wysoką cenę. Kupujący nie zdawali sobie sprawy, że posiadłość będzie ciągle pełna fanów Harry’ego Pottera, którzy urządzają pielgrzymki pod prawdziwy adres domu. Nieruchomość jest niezwykle ważnym miejscem dla fanów sagi. Nic więc dziwnego, że wielu odbyło pielgrzymkę, aby go zobaczyć.

Biorąc pod uwagę znaczenie domu w filmie, jest to praktycznie pozycja obowiązkowa za każdym razem, gdy fani przechodzą obok Bracknell w Wielkiej Brytanii. To tam właśnie znajduje się filmowy dom Pottera. Obecna właścicielka domu nie chce ujawnić swojej tożsamości, ale rozmawiała z The Sun, aby dać upust temu, co się dzieje. Powiedziała, że życie tam jest koszmarem, bo gdy tylko wraca z pracy, przed jej domem jest tłum fanów.

W filmach Harry Potter mieszkał w „schowku pod schodami”. Jego ciotka i wujek traktowali go tak źle, że początkowo odmówili mu własnego pokoju. Pomimo tego to właśnie ten dom był pierwszym domem Harry’ego Pottera po śmierci rodziców.

CZYTAJ: Mała dziewczynka zadała Idze Świątek pytanie. Kapitalna odpowiedź Świątek

CZYTAJ:Trwają rozmowy nad kontynuacją „Bodygaurd”. Nie uwierzysz, kto miałby zagrać rolę Whitney Huston!

Brak postów do wyświetlenia