Emily Blunt rzuca aktorstwo! Wiemy kiedy wróci

0
383
Emily Blunt z mężem Johnem Krasinskim (CNN)

Emily Blunt, gwiazda jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku „Oppenheimer”, rzuca aktorstwo! Taka informacja obiegła dzisiaj media. Na szczęście aktorka powróci do grania. Wiemy kiedy!

Emily Blunt wyznała, że ​​robi sobie przerwę od aktorstwa.

Emily Blunt ujawniła, że ​​w tym roku robi sobie przerwę od aktorstwa, aby spędzić więcej czasu z rodziną. Brytyjska aktorka, która ma dwie córki z mężem, aktorem, Johnem Krasińskim, poinformowała o planowanej przerwie w aktorstwie podczas występu w podcaście „Table for Two”. Zapytana przez gospodarza podcastu Bruce’a Bozziego, jak radzi sobie z karierą jako matka, Blunt powiedziała: „Wiesz, nie zawsze dobrze. To jedna z tych rzeczy, kiedy ludzie pytają: „Jak to zrównoważyć?” Nigdy nie czuję, że robię to dobrze, wiesz. W tym roku nie pracuję”.

Od czasu narodzin dwóch córek Blunt i Krasińskiego, Hazel i Violet, odpowiednio w 2014 i 2016 roku, brytyjska aktorka pracowała nad takimi projektami, jak „Ciche miejsce” i „Ciche miejsce, część II”, „Mary Poppins Returns”. Ma kilka nadchodzących projektów, w tym „Oppenheimer”, który ukaże się 31 lipca – tego samego dnia co film „Barbie”. Teraz aktorka mówi stop. Blunt wróci do aktorstwa na przestrzeni 2024/2025 roku. Na ten moment chce pobyć z córkami, bo jedna z nich kończy 10 lat i aktorka chce być obecna przy niej w tym momencie, bo uważa, że to kamień milowy w rozwoju dziecka.

CZYTAJ: Mała dziewczynka zadała Idze Świątek pytanie. Kapitalna odpowiedź Świątek

CZYTAJ:Trwają rozmowy nad kontynuacją „Bodygaurd”. Nie uwierzysz, kto miałby zagrać rolę Whitney Huston!

Brak postów do wyświetlenia