Podano w końcu oficjalną przyczynę śmierci córki Elvisa Presleya

0
68
Lisa Marie Presley (Twitter)

Znamy przyczynę śmierci córki Elvisa Presleya. Co się stało z Lisą Marie Presley?

Kilka miesięcy po przedwczesnej śmierci Lisy Marie Presley , właśnie w ten czwartek wyciekł raport koronera hrabstwa Los Angeles, w którym ujawniono przyczyny śmierci jedynej córki „Króla Rocka”, Elvisa Presleya. Według TMZ piosenkarka i autorka tekstów zmarła z powodu niedrożności jelita cienkiego, więc koroner orzekł, że zmarła śmiercią naturalną. Jednak raport ujawnił również, że zgodnie z testami toksykologicznymi przeprowadzonymi na zwłokach w jej ciele były śladowe ilości opioidów w stężeniach terapeutycznych.

W raporcie zauważono, że Lisa Marie była leczona oksykodonem, środkiem przeciwbólowym na nawracający ból; a także buprenorfinę, która jest substytutem wspomagającym leczenie uzależnienia od innych opioidów. Miała również pozostałości kwetiapiny, leku przeciwpsychotycznego. Na wszystkie miała receptę lekarską.

Koroner zapewnił, że w jej ciele nie znaleziono żadnych śladów innych substancji chemicznych, więc hipoteza o przedawkowaniu jako przyczynie jej śmierci lub o tym, że w chwili śmierci znajdowała się pod wpływem jakiegokolwiek innego narkotyku, była całkowicie odrzucona.

CZYTAJ: Mark Webber krytykuje Checo Pereza

CZYTAJ:Trwają rozmowy nad kontynuacją „Bodygaurd”. Nie uwierzysz, kto miałby zagrać rolę Whitney Huston!

Brak postów do wyświetlenia