Lubisz tenis? Oto gdzie i kiedy obejrzysz finał Wimbledonu

0
89
Wimbledon (skynews)

Wimbledon wszedł w decydującą fazę. 13 i 14 lipca rozegrano półfinały imprezy. W najbliższy weekend czekają nas finały. Podpowiadamy gdzie i kiedy można oglądać finały Wimbledonu.

Wimbledon jest uznawany za najbardziej prestiżowy turniej tenisowy na świecie. Przedostatni z czterech rozgrywanych w sezonie wielkich szlemów. Jedyny turniej rozgrywany na żywym organizmie — prawdziwej trawie. Wimbledon wszedł w decydującą fazę.

W momencie, kiedy piszę ten tekst, na kortach Wimbledonu kończy się ostatnie ze spotkań półfinałowych imprezy. Carlos Alcaraz gra z Daniilem Medvedevem o finał męskiej odsłony turnieju. Wygrany tego pojedynku, a zapowiada się na to, że będzie to Carlos Alcaraz, zmierzy się w finale z 7-krotnym triumfatorem imprezy, Novakiem Djokovicem. U pań znamy już parę finałową. Ons Jabeur zmierzy się z Marketą Vondrousovą. Dla Vondrousovej będzie to debiut w finale Wimbledonu. Ons Jabeur była w finale w zeszłym roku.

Finałowe mecze Wimbledonu rozegrane zostaną w weekend w dniach 15-16 lipca. W sobotę na kort wyjdą panie. Mecz rozpocznie się o 15:00. Następnego dnia o 15:00 zagrają panowie. Mecze będzie można śledzić na antenie Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1.

CZYTAJ: Mark Webber krytykuje Checo Pereza

CZYTAJ:Trwają rozmowy nad kontynuacją „Bodygaurd”. Nie uwierzysz, kto miałby zagrać rolę Whitney Huston!

Brak postów do wyświetlenia