Ryan Gosling ujawnia „różowy rytuał” Margot Robbie na planie filmu „Barbie”

0
113
Barbie (źródło: Twitter)

Ryan Gosling opowiedział o niezwykłej zasadzie, jaką wprowadziła na plan zdjęciowy Margot Robbie, odtwórczyni roli Barbie w wyczekiwanym filmie „Barbie”.

Ryan Gosling, odtwórca Kena w nadchodzącym filmie „Barbie”, zdradził niecodzienny rytuał, jaki wprowadziła na plan zdjęciowy Margot Robbie, wcielająca się w tytułową Barbie.

Aktor powiedział, że ta wyjątkowa regulacja była fantastyczną okazją do nawiązania więzi między obsadą i ekipą, a jednocześnie okazania szacunku i podziwu dla wizji Robbie i reżyserki Grety Gerwig dotyczącej filmu. Robbie wprowadziła cotygodniowe wydarzenie znane jako „różowy dzień”, podczas którego wszyscy członkowie obsady i ekipy musieli dodać coś różowego do swoich strojów. Nieprzestrzeganie tej zasady skutkowało karami nałożonymi przez samą Robbie. Jednak nie było to tylko kapryśne ćwiczenie. Zebrane grzywny zostały przekazane na cele charytatywne. Gosling powiedział, że nawet męscy członkowie załogi entuzjastycznie przyjęli rytuał.

Miłośnicy lalki Barbie i fani kina z niecierpliwością oczekują oficjalnej światowej premiery filmu „Barbie”, którego premiera planowana jest na 21 lipca. Dzięki gwiazdorskiej obsadzie, wyjątkowej dynamice na planie i wizjonerskiej reżyserii Gerwig film zapowiada się na niezwykłe kinowe przeżycie. W Polsce film wejdzie do kin 31 lipca.

CZYTAJ: Mark Webber krytykuje Checo Pereza

CZYTAJ:Trwają rozmowy nad kontynuacją „Bodygaurd”. Nie uwierzysz, kto miałby zagrać rolę Whitney Huston!

Brak postów do wyświetlenia