Jennifer Lopez zdradza zaskakujące szczegóły ślubu z Benem Affleckiem

0
164

Jennifer Lopez i Ben Affleck są dzisiaj szczęśliwym małżeństwem. Zanim jednak do tego doszło, na wiele lat się rozstali, a 19 lat temu odwołali nawet ślub. Teraz dali sobie szansę i się pobrali, ale Jennifer Lopez zdradziła, że i tym razem była nerwowa atmosfera przez to, co się z nią działo.

Jennifer Lopez ujawnia szokujące informacje w sprawie odwołania swojego pierwszego ślubu z Benem Affleckiem.

Jennifer Lopez ​​nabawiła się zespołu stresu pourazowego po odwołaniu ślubu z aktorem Benem Affleckiem 19 lat temu. Para zaręczyła się w 2002 roku, a we wrześniu 2003 roku, w oświadczeniu dla mediów ujawnili, że przekładają ślub zaledwie cztery dni przed planowanym wydarzeniem. 17 lat później oboje wrócili do siebie, a aktorowi zajęło zaledwie 12 miesięcy, by poprosić piosenkarkę, aby została jego żoną. Jennifer Lopez zdradziła jednak, że ich druga szansa i ponowne planowanie ślubu, obudziły w niej stare wspomnienia i zaczęła się tak stresować, że ponownie uruchomił się w niej zespół stresu pourazowego.

– Nie wiem, czy o tym wiecie, ale 20 lat temu mieliśmy się pobrać. Wszystko się wtedy rozpadło. Przez to tym razem cierpiałam na zespół stresu pourazowego i pomyślałam: «Czy to się dzieje naprawdę?». – wspomniała piosenkarka w wywiadzie dla „Jimmy Kimmel Live”.

Aby odciągnąć ukochaną od napięć, Ben w trakcie przygotowań do ślubu zaproponował jej, żeby zamiast tego pojechać natychmiast do Las Vegas i wziąć ślub spontanicznie.

– To był niesamowity wieczór w moim życiu – stwierdziła Lopez podczas wizyty w programie telewizyjnym „Jimmy Kimmel Live”.

CZYTAJ: Już jutro poznamy shortlisty Oscarów. Polski film walczy o sześć nominacji!

Brak postów do wyświetlenia