Jeremy Renner znów chodzi po wypadku, który prawie przepłacił życiem

0
295

Jeremy Renner 1 stycznia br. miał wypadek z pługiem śnieżnym, który prawie przepłacił życiem. Aktor udostępnił wideo w swoich sieciach społecznościowych, aby pokazać proces powrotu do zdrowia.

Po fatalnym wypadku aktor grający Hawkeye’a w filmach Marvela musiał przejść operację urazu klatki piersiowej i przez jakiś czas przebywał na OIOM-ie.

Urazy, których doznał 52-letni aktor, bardzo spowolniły jego powrót do zdrowia. W rzeczywistości, jak donoszą amerykańskie media, powrót do najlepszej formy może mu zająć nawet dwa lata. Sam Jeremy Renner poinformował o stanie swojej rehabilitacji, zamieszczając treści na swoich portalach społecznościowych.

W zeszłym tygodniu zamieścił swoje zdjęcie w łóżku, opatrzone podpisem: „Poranne treningi… Wszystko się zmieniło w tym nowym roku. Te ponad 30 złamanych kości zostanie naprawionych, wzmocnionych, jak miłość i więź z rodziną i przyjaciół pogłębia się. Miłość i błogosławieństwo dla wszystkich” – zapewnił Renner.

Teraz Jeremy Renner ponownie poinformował o swoim stanie zdrowia, udostępniając 15-sekundowy film w swoich sieciach społecznościowych. Widać na nim spacerującego po bieżni, stawiającego pierwsze kroki po wypadku.

„Teraz muszę znaleźć inne rzeczy, które zajmą mi czas, aby moje ciało mogło odzyskać siły” – napisał. Aktor udostępnił także wideo na swojej historii na Instagramie z podpisem: „Czas, aby moje ciało odpoczęło”.

Brak postów do wyświetlenia