Zdjęcia Kylie Jenner budzą obawy zdrowotne

0
67

Najnowszy post Kylie Jenner wywołał wiele reakcji, a także niepokój wśród jej obserwujących, ponieważ zwrócił dużą uwagę na jej kondycję fizyczną.

Amerykańska modelka i celebrytka udostępniła film z porannej rutyny na siłowni. Kylie chciała dać swoim fanom prezent w postaci zobaczenia, jak przygotowuje się w normalny dzień, od wyjścia z domu po przybycie na miejsce, aby poćwiczyć. Jej film zakończył się w gabinecie masażu, gdy przygotowywała się do zabiegu wykonywanego przez członkinię personelu.

Pod postem Jenner szybko pojawiły się komentarze, a zwolennicy mówili takie rzeczy jak „taka chuda, cholera”, „Nie miałem pojęcia, że ​​jest taka drobna.” i „Naprawdę chcą nam wierzyć, że chodzenie na siłownię jest tym, co sprawia, że ​​są tacy szczupli?”.

Niektórzy byli pod wrażeniem, inni byli sceptyczni. Niektórzy obserwatorzy obawiają się, że Kylie posunęła się za daleko w odchudzaniu. Przypomnijmy, że rok temu urodziła drugie dziecko, przez co w czasie ciąży przytyła, a po porodzie starała się schudnąć.

Brak postów do wyświetlenia