Jesteś szefem/szefową kuchni? Wyślij CV do Ronaldo!

0
100

Jak donosi Correio de Manha, Cristiano Ronaldo szuka szefa kuchni dla siebie i swojej rodziny. Zatrudniona osoba miałaby mieszkać z rodziną i zarabiać ok. 5500 dolarów miesięcznie. Niestety piłkarz ma ponoć problem ze znalezieniem szefa kuchni, który spełniałby wymagania. Może czeka na ciebie?

Jak donosi Correio da Manha, była gwiazda Manchesteru United, która właśnie przyzwyczaja się do nowego życia w Arabii Saudyjskiej, poszukuje prywatnego szefa kuchni, który pomoże zaspokoić kulinarne potrzeby jego rodziny.

Osoba ta miałaby mieszkać z rodziną i zarabiać około 5500 dolarów miesięcznie. Nowy szef kuchni miałby też zapewnione wszelkie potrzebne narzędzia do pracy i składniki do potraw. Ronaldo znany jest z obsesji na punkcie precyzyjnego dbania o swoją dietę i chce, aby nowy szef kuchni był specjalistą od dań na bazie ryb, owoców morza, a także sushi.

Kolejnym wymogiem jest to, żeby szef kuchni był ekspertem od pizzy. Jest to jeden z niewielu kaprysów, na które Ronaldo sobie pozwala w swojej sportowej diecie i którym regularnie cieszy się raz w tygodniu. Dlatego chce, aby jego pizza była zgodna z oferowaną przez niego pensją i warunkami.

Jesteś szefem/szefową kuchni? Może Ronaldo czeka właśnie na ciebie!

Brak postów do wyświetlenia