Jesteś szefem/szefową kuchni? Wyślij CV do Ronaldo!

Date:

Jak donosi Correio de Manha, Cristiano Ronaldo szuka szefa kuchni dla siebie i swojej rodziny. Zatrudniona osoba miałaby mieszkać z rodziną i zarabiać ok. 5500 dolarów miesięcznie. Niestety piłkarz ma ponoć problem ze znalezieniem szefa kuchni, który spełniałby wymagania. Może czeka na ciebie?

Jak donosi Correio da Manha, była gwiazda Manchesteru United, która właśnie przyzwyczaja się do nowego życia w Arabii Saudyjskiej, poszukuje prywatnego szefa kuchni, który pomoże zaspokoić kulinarne potrzeby jego rodziny.

Osoba ta miałaby mieszkać z rodziną i zarabiać około 5500 dolarów miesięcznie. Nowy szef kuchni miałby też zapewnione wszelkie potrzebne narzędzia do pracy i składniki do potraw. Ronaldo znany jest z obsesji na punkcie precyzyjnego dbania o swoją dietę i chce, aby nowy szef kuchni był specjalistą od dań na bazie ryb, owoców morza, a także sushi.

Kolejnym wymogiem jest to, żeby szef kuchni był ekspertem od pizzy. Jest to jeden z niewielu kaprysów, na które Ronaldo sobie pozwala w swojej sportowej diecie i którym regularnie cieszy się raz w tygodniu. Dlatego chce, aby jego pizza była zgodna z oferowaną przez niego pensją i warunkami.

Jesteś szefem/szefową kuchni? Może Ronaldo czeka właśnie na ciebie!

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...