Date:

R’Bonney Gabriel ze Stanów Zjednoczonych w zeszłą sobotę została koronowana na 71. Miss Universe.

Gabriel, która w zeszłym roku została pierwszą filipińską Amerykanką, która zdobyła tytuł Miss USA, zdobyła koronę przed Amandą Dudamel z Wenezueli i Andreíną Martínez z Dominikany.

Ceremonia odbyła się w Nowym Orleanie w Luizjanie, a o koronę rywalizowały 84 kobiety z całego świata.

Podczas konkursu R’Bonney została zapytana, jaką zmianę chciałaby wprowadzić i dlaczego?

Gabriel odpowiedziała, że ma nadzieję, że organizatorzy konkursu podniosą granicę wieku kandydatów.

„Jeśli chodzi o mnie, chciałabym zobaczyć wzrost wieku, ponieważ mam 28 lat. I to jest najstarszy wiek, w którym można rywalizować. I myślę, że to piękna rzecz. Mój ulubiony cytat brzmi: „jeśli nie teraz, to kiedy?” Ponieważ jako kobieta uważam, że wiek nas nie definiuje. To nie jest jutro, to nie jest wczoraj – ale to jest teraz. Czas jest teraz „- powiedziała.

https://ic-cdn.flipboard.com/bfmtv.com/702d89eb83c8bd47b11f2e678ba070259edec95a/_large.webp

Pochodząca z Houston Gabriel jest modelką, projektantką mody i instruktorką szycia, dla której środowisko jest priorytetem w swojej pracy.

W ostatniej części konkursu z pytaniami i odpowiedziami 3 najlepszych pretendentów zostało zapytanych, w jaki sposób będą pracować, aby zademonstrować Miss Universe jako wzmacniającą i postępową organizację, gdyby zdobyły tytuł.

Gabriel powiedziała, że wykorzysta platformę, aby zostać „liderem transformacji” i podkreśliła swoją pasję jako siłę do czynienia dobra w branży modowej poprzez ograniczanie zanieczyszczeń i wykorzystywanie materiałów pochodzących z recyklingu do produkcji ubrań.

„Prowadzę kursy szycia dla kobiet, które przeżyły handel ludźmi i przemoc domową. Mówię to, ponieważ tak ważne jest inwestowanie w innych, inwestowanie w naszą społeczność i wykorzystywanie swojego wyjątkowego talentu, aby coś zmienić” – powiedział Gabriel.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...