Shakira swoją nową piosenką debiutuje z producentem Bizarrapem

0
79

Po niedawnym rozstaniu, Shakira czuje się silniejsza. Przynajmniej tak twierdzi kolumbijska piosenkarka w swojej nowej piosence „Bzrp Music Sessions, Vol. 53” z argentyńskim producentem Bizarrapem.

Nagrodzona Grammy piosenkarka rozpoczyna piosenkę mówiąc, że nie chce być znowu rozczarowana i kontynuuje frazą: “women don’t cry anymore, they bill”, odnosząc się do wzmocnienia pozycji kobiet po zerwaniu.

Shakira wydaje się wskazywać na swojego byłego partnera, Gerarda Piqué. Shakira i Piqué zakończyli swój 12-letni związek w zeszłym roku. Para ma dwoje dzieci, Sashę i Milana.

Piosenka przekroczyła ponad 34 miliony wyświetleń na YouTube w mniej niż 24 godziny.

Bizarrap jest znany z tworzenia wielu hitów, takich jak „Bzrp Music Sessions, Vol. 52” z hiszpańską piosenkarką Quevedo, która spędziła co najmniej cztery tygodnie jako piosenka numer 1 na liście Billboard’s Global 200. Letni hit, znany również jako „Quedate”, znalazł się na szczycie globalnej listy przebojów Spotify.

To nie pierwszy hit Shakiry od czasu jej rozstania. W październiku ubiegłego roku wydała „Monotonía” feat. Ozuna, w którym otwarcie śpiewała o końcu związku.

Według Sony Music Latin, „Monotonía” była największym hiszpańskojęzycznym kobiecym debiutem solowym na YouTube.

https://pbs.twimg.com/media/FdLqnYBWIAEQRQE?format=jpg&name=medium

We wrześniu Shakira rozmawiała z Elle Magazine o tym, jak muzyka pomaga jej radzić sobie z emocjami.

„Myślę, że każdy ma swoje własne schematy lub własne mechanizmy radzenia sobie z żalem, stresem lub lękiem. Wszyscy przechodzimy przez różne rzeczy w życiu. Ale w moim przypadku myślę, że pisanie muzyki jest jak pójście do psychiatry, tylko tańsze [śmiech]” – powiedziała kolumbijska piosenkarka.

Brak postów do wyświetlenia