Shakira swoją nową piosenką debiutuje z producentem Bizarrapem

Date:

Po niedawnym rozstaniu, Shakira czuje się silniejsza. Przynajmniej tak twierdzi kolumbijska piosenkarka w swojej nowej piosence „Bzrp Music Sessions, Vol. 53” z argentyńskim producentem Bizarrapem.

Nagrodzona Grammy piosenkarka rozpoczyna piosenkę mówiąc, że nie chce być znowu rozczarowana i kontynuuje frazą: “women don’t cry anymore, they bill”, odnosząc się do wzmocnienia pozycji kobiet po zerwaniu.

Shakira wydaje się wskazywać na swojego byłego partnera, Gerarda Piqué. Shakira i Piqué zakończyli swój 12-letni związek w zeszłym roku. Para ma dwoje dzieci, Sashę i Milana.

Piosenka przekroczyła ponad 34 miliony wyświetleń na YouTube w mniej niż 24 godziny.

Bizarrap jest znany z tworzenia wielu hitów, takich jak „Bzrp Music Sessions, Vol. 52” z hiszpańską piosenkarką Quevedo, która spędziła co najmniej cztery tygodnie jako piosenka numer 1 na liście Billboard’s Global 200. Letni hit, znany również jako „Quedate”, znalazł się na szczycie globalnej listy przebojów Spotify.

To nie pierwszy hit Shakiry od czasu jej rozstania. W październiku ubiegłego roku wydała „Monotonía” feat. Ozuna, w którym otwarcie śpiewała o końcu związku.

Według Sony Music Latin, „Monotonía” była największym hiszpańskojęzycznym kobiecym debiutem solowym na YouTube.

https://pbs.twimg.com/media/FdLqnYBWIAEQRQE?format=jpg&name=medium

We wrześniu Shakira rozmawiała z Elle Magazine o tym, jak muzyka pomaga jej radzić sobie z emocjami.

„Myślę, że każdy ma swoje własne schematy lub własne mechanizmy radzenia sobie z żalem, stresem lub lękiem. Wszyscy przechodzimy przez różne rzeczy w życiu. Ale w moim przypadku myślę, że pisanie muzyki jest jak pójście do psychiatry, tylko tańsze [śmiech]” – powiedziała kolumbijska piosenkarka.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...