Date:

Selena Gomez niedawno opublikowała serię selfie na swoim zweryfikowanym koncie na Instagramie z podpisem: “Wait can you tell I’m back on Instagram?”

https://media.vogue.fr/photos/63becfc97b81914ddb5cf68d/2:3/w_1280,c_limit/324455692_166537526105779_1472558719409882509_n.jpg

W kwietniu 2022 roku, gwiazda podczas występu w „Good Morning America” powiedziała, że nie było jej w internecie od czterech i pół roku.

„To całkowicie zmieniło moje życie” – stwierdziła.

„Jestem szczęśliwsza, jestem bardziej obecna, lepiej łączę się z ludźmi” – dodała Gomez. „Rozumiem, jak potężny jest Internet i pod wieloma względami robi najlepsze rzeczy dla świata. Ale dla mnie wiadomości, które są naprawdę ważne dostaję od ludzi któzy są w moim życiu”.

Aktorka otwarcie mówiła o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym, w tym o diagnozie choroby afektywnej dwubiegunowej oraz depresji i lęku.

Gomez powiedziała podczas wywiadu dla wydania WWD’s Beauty Inc. w 2021 roku, że przestała angażować się w Instagrama, ponieważ czuła, że ma „zbyt dużo informacji”.

„Czułam, że moje myśli i wszystko, co konsumowałam, kręciło się wokół miliona innych ludzi na świecie, którzy mówili dobre i złe rzeczy” – powiedziała. „I stwierdziłam: „Nic z tego nie dostaję. Nic nie daje mi życia.” Po prostu pękłam i skończyłam z tym.”

Selena Gomez została nazwana „królową Instagrama” w 2016 roku po tym, jak została uznana za najczęściej obserwowaną celebrytkę na platformie mediów społecznościowych.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...