Joanie Clothing wydaje oszałamiającą kolekcję we współpracy z Muzeum Historii Naturalnej!

0
127

Joanie Clothing słynie z uroczych nadruków, niezwykle wygodnych stylówek i elementów w stylu vintage.

Ten sprzedawca właśnie wypuścił nową kolekcję, która przenosi na zupełnie inny poziom – mowa tu o współpracy, która powstała wraz z Muzeum Historii Naturalnej!

Każdy produkt z tej 18-częściowej linii jest wykonany z trwałej mieszanki tkanin – w tym bawełny organicznej, Lenzing, Ecovero, wiskozy i wiskozy Livaeco – wszystko po to, aby podkreślić zaangażowanie obu stron w bardziej ekologiczne praktyki, które lepsze są nie tylko dla ludzi, ale przede wszystkim dla planety.

Zaprojektowana we współpracy z Muzeum Historii Naturalnej kolekcja zawiera ikonografię i ilustracje z ich kolekcji wraz z klasycznymi kształtami Joanie – a także kilka zupełnie nowych styli.

Możemy spodizewać się klasycznych fasonów z zacięciem do świata przyrody: od abstrakcyjnego nadruku, który – gdy przyjrzymy się bliżej – składa się ze skamieniałości amonitów, aż po jesienne koszulki z ośmiornicami i puszczykami.

https://joanieclothing.com/natural-history-museum-x-joanie-hintze-souvenir-fair-isle-jumper.html

Dyrektor marki Joanie, Lucy, mówi: „Chcieliśmy, aby kolekcja brzmiała jak album „Greatest Hits” Muzeum Historii Naturalnej. Odwiedziliśmy galerie i bibliotekę (i sklep z pamiątkami), aby spróbować zrozumieć, co tak naprawdę podobało się ludziom w Muzeum.

„Przeszukaliśmy archiwa, aby znaleźć NAJBARDZIEJ kiczowate dinozaury, NAJSŁODSZE sowy, NAJBARDZIEJ przerażające pełzacze i NAJBARDZIEJ poręczne wieloryby!”

Max Lister, dyrektor ds. licencjonowania w Muzeum Historii Naturalnej, dodaje: „Jesteśmy absolutnie zachwyceni współpracą z zespołem Joanie.

https://joanieclothing.com/natural-history-museum-x-joanie-tawny-owl-print-tee.html
https://joanieclothing.com/natural-history-museum-x-joanie-minetta-dinosaur-print-boilersuit.html

„Od jakiegoś czasu jesteśmy fanami marki i uwielbiamy sposób, w jaki podchodzą do swoich kolekcji, zarówno w sposobie, w jaki celebrują indywidualność kobiecej mody, jak i ich zaangażowanie we wdrażanie zrównoważonych tkanin i praktyk”.

Jak podobają się Wam produkty powstałe w tej współpracy? My jesteśmy zachwyceni!


Brak postów do wyświetlenia