Joanna Kulig błyszczy na premierze wspólnego filmu z Anne Hathaway

0
88

Joanna Kulig z powodzeniem kontynuuje zagraniczną karierę. Aktorka przebywa obecnie na festiwalu Berlinale, gdzie promuje komedię romantyczną „She Came to Me”, która otworzyła rozpoczynający się 16 lutego festiwal. W filmie wystąpiła obok takich gwiazd jak Anne Hathaway czy Peter Dinklage.

Joanna Kulig to polska aktorka, która w Polsce zyskała popularność dzięki produkcjom takim jak „O mnie się nie martw”, „Sponsoring” i „Zimna wojna”. Ta ostatnia pozycja przyniosła jej światową sławę. Film był nominowany do Oscara, a aktorka dostała za swoją rolę Europejską Nagrodę Filmową. To najbardziej prestiżowa nagroda przyznawana europejskim filmom.

Obecnie Joanna Kulig rozwija jednocześnie karierę w Polsce i za granicą. Niedługo będzie można zobaczyć aktorkę u boku Michaela Keatona („Spotlight”) i Al Pacino („Ojciec chrzestny”) w thrillerze noir „Knox Goes Away” oraz w komedii romantycznej „She Came to Me” u boku Anne Hathaway („Diabeł ubiera się u Prady”) i Petera Dinklage („Gra o tron”).

Aktorka przebywa obecnie na festiwalu Berlinale, gdzie promuje komedię romantyczną „She Came to Me”, która otworzyła rozpoczynający się 16 lutego festiwal. Film został bardzo dobrze przyjęty, a Joanna Kulig zbiera za swoją rolę same pochwały. Aktorka prezentowała się pięknie zarówno na ekranie, jak i na czerwonym dywanie przed premierą filmu. Kulig i Hathaway wręcz błyszczały na premierze. Obie postawiły na elegancję z odrobiną nowoczesności i czerń. Zobaczcie zdjęcia poniżej.

Brak postów do wyświetlenia