Johnny Depp powraca na czerwony dywan po raz pierwszy od czasu słynnego procesu z Amber Heard

0
65

Johnny Depp pojawił się na czerwonym dywanie po raz pierwszy od słynnego procesu z Amber Heard, który toczył się o zniesławienie. Był to jeden z najgłośniejszych procesów wszech czasów, który śledził (na żywo) cały świat. Sprawiedliwości stała się zadość i Depp wygrał proces toczący się przeciwko byłej żonie, aktorce znanej z Aquamana.

W filmie Kochanica Króla, a w oryginale Jeanne du Barry, Depp wciela się w rolę Króla Ludwika XV. To właśnie w Cannes odbędzie się światowa premiera francuskiego dramatu kostiumowego, który śledzi losy tytułowej bohaterki, wznoszącej się i upadającej z społecznych szczebli XVIII-wiecznego społeczeństwa.

W procesie z Amber Heard, Depp wygrał 15 milionów dolarów odszkodowania, podczas gdy tylko jeden z trzech pozwów Heard zakończył się sukcesem, gdzie ona otrzymała 2 miliony dolarów.

Powrót słynnego Sparrowa z Piratów z Karaibów sprawił, że znalazł się na czerwonym, prestiżowym dywanie tuż obok Dame Helen Mirren, Naomi Campbell czy Umy Thurman. Utalentowany aktor – co widzimy na zdjęciach – pozował obok Maiwenn, francuskiej aktorki i reżyserki Kochanicy Króla.

W francuskojęzycznym filmie występują także Benjamin Lavernhe, Pierre Richard, Pierre Richard, Melvil Poupaud, Pascal Greggory i India Hair.

Brak postów do wyświetlenia