Rihanna i A$AP Rocky zdradzają imię synka!

0
53

Rihanna i A$AP Rocky tworzą parę, która robi furorę na całym świecie – szczególnie wśród fanów muzyki. Ikoniczny związek okraszony absolutnie innowacyjnymi stylizacjami, zaowocował nowym życiem – w ubiegłym roku, Rihanna i A$AP Rocky powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

35-letnia piosenkarka i 34-letni raper doczekali się synka 13 maja 2022 roku równo dwa lata po tym, jak zaczęli się spotykać.

Choć fani próbowali doszukiwać się jakiejkolwiek wzmianki na temat imienia malucha, ich próby były nieudane – zarówno Rihanna, jak i A$AP Rocky, skrzętnie ukrywali imię dziecka (tak jak do pewnego czasu również jego zdjęcia).

Jednak na początku maja świat obiegła informacja, jakoby imię malucha zostało zainspirowane klanem Wu-Tang, wobec czego młodzi rodzice postanowili zdradzić imię swojego dziecka.

Chłopczyk 13 maja obchodził swoje pierwsze urodziny, wobec czego jego mama i tata potwierdzili, że malec ma na imię RZA.

Nowinę przekazali za pomocą mediów społecznościowych, umieszczając zabawne zdjęcia z imprezy urodzinowej małego RZA.

Dziecko Rihanny i Rocky’ego nosi imię producenta i rapera RZA, lat 53, lidera klanu Wu-Tang, którego prawdziwe imię to Robert Fitzgerald Diggs. Raper jest wielkim fanem grupy, a ponadto współpracował z 53-letnim Raekwonem z zespołu przy piosence Fly International Luxurious Art z 2015 roku.

W lutym, supergwiazda muzyki pop ujawniła, że ​​jest w ciąży ze swoim drugim dzieckiem, którego płci i imienia jeszcze nie znamy.

Mały RZA będzie starszym bratem!

Brak postów do wyświetlenia