Kanye West potwierdza, że będzie kandydował na prezydenta w 2024 roku

Date:

To nie pierwszy raz, kiedy Kanye West zapowiada, że będzie kandydować na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Raper poniekąd słynie z robienia medialnego szumu. Tym razem jednak nie żartuje. Kanye West potwierdził swój start w wyborach.

Kanye West będzie ubiegać się o fotel prezydenta w Białym Domu

Kanye West właśnie potwierdził dziennikarzowi, którego spotkał przed swoją firmą i zaprosił do środka budynku, że będzie kandydował w wyborach prezydenckich w 2024 roku.

Na filmiku nakręconym przez Dziennikarza widać Kanye’ego Westa oprowadzającego mężczyznę po firmie i pokazującego ubrania ze swojej nadchodzącej kolekcji o nazwie „YE24”. Na widok kolekcji dziennikarz pyta rapera, czy to prawda, że wystartuje w wyborach prezydenckich w 2024 roku, na co West odpowiada twierdząco. Raper dodał również, że w jego kampanię zaangażowany będzie Milo Yiannopoulos, prawicowy komentator polityczny.

Ameryka według Westa

Jakie Ameryki pragnie Kanye West? Na to pytanie można dość łatwo odpowiedzieć, ponieważ West głośno wygłasza swoje poglądy.

Raper ma bardzo konserwatywne poglądy, które idealnie pasują do niektórych z najbardziej kontrowersyjnych konserwatywnych postaci w Stanach Zjednoczonych, chociażby Donalda Trumpa, którego West poparł w przeszłości. Kanye West jest zagorzałym chrześcijaninem, jest przeciwny aborcji, postawił się przeciwko społeczności żydowskiej i jest szalenie nieskrępowany w dzieleniu się swoimi pomysłami z resztą świata. Jego platformy były przez to cenzurowane, ponieważ uważa się, że prowadzą do podziałów.

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

Najlepsze filmy o Świętym Mikołaju, które możecie obejrzeć w Mikołajki

Dziś odwiedza wszystkich Święty Mikołaj. Wielu na to spotkanie czekało z utęsknieniem cały rok. Z tej okazji przygotowaliśmy zestawienie najlepszych filmów o Świętym Mikołaju

Rafael Nadal i Cristiano Ronaldo otwierają wspólnie restaurację

Restauracje legend sportu rozszerzą teraz swój zasięg na bliskowschodnie miasto Dubaj w 2023 roku we współpracy z Leisure Quest.

Święty Mikołaj za granicą. Tradycje zagraniczne z okazji Mikołajek

Sprawdziliśmy, jak obchodzone są Mikołajki za granicą.

Bajkowy ślub królowej Elżbiety i księcia Filipa od wewnątrz: od napięć wojennych, po 9-stopniowy tort!

Poznali się jako nastolatkowie i cieszyli się 73-letnim stażem...