Kiedy jest dobry moment, aby poprosić kogoś o bycie Twoją Walentynką?

0
136

Wiedza o tym, na jakim etapie randkowania możesz zaprosić kogoś na Walentynki, jest trudna.

Niektórzy mogą postrzegać ten dzień wyłącznie jako chwyt marketingowy i nic poza tym, ale dla romantyków, którzy są wśród nas, walentynkowa randka może być bardziej znacząca.

Ankieta przeprowadzona wśród użytkowników Hinge wykazała, że ​​dziewięć na dziesięć osób nie planuje świętować tego dnia w roku – nie dlatego, że nie chcą, ale dlatego, że nie mają z kim, choć bardzo by tego chcieli.

Jednak znalezienie odpowiedniego sposobu, by zaprosić kogoś na randkę w Walentynki, może być frustrujące.

Prawie połowa użytkowników Hinge uważa, że ​​wypada świętować tę okazję z kimś dopiero po drugiej lub trzeciej randce, jednocześnie wskazując na to, że wtedy wytworzone jest już jakieś połączenie pomiędzy dwoma osobami.

Kiedy zaprosić kogoś na Walentynki?

Oto najważniejsze wskazówki eksperta Hinge od randek, Logana Ury’ego:

  1. Sprawdzanie statusu: Chociaż Walentynki stanowią ekscytującą okazję do skupienia się na swoim życiu miłosnym, przecież nie chcesz się spieszyć ze sprawami tylko z powodu daty w kalendarzu. Zanim poprosisz kogoś, by został Twoją Walentynką, ważne jest, aby ocenić, na jakim etapie jesteście w randkowaniu. Czy to będzie twoja pierwsza randka? Czy rozmawiacie regularnie? Czy podoba ci się, dokąd zmierza relacja? Utwierdź się, że chcesz spędzić ten dzień z wybranym przez siebie człowiekiem, odpowiadając na powyższe pytania.
  2. Nie myśl o tym za dużo: powiedz ukochanej osobie, że nie możesz się doczekać, aby ją lepiej poznać i chcesz spędzić z nią ten wyjątkowy dzień, nawet przez telefon!
  3. Bądź kreatywny: czy możesz wysłać specjalną notatkę pocztą? Nagrać zabawny film z zaproszeniem na randkę? Pokaż, że jesteś zainteresowany, wkładając w to dodatkowy wysiłek. 
https://honeyandlavenderevents.com/2022/02/5-ways-to-celebrate-valentines-day/

Jak znaleźć randkę na walentynki?

Logan ma trzy najważniejsze wskazówki, które pomogą Ci umówić się na randkę.

Po pierwsze, Logan mówi, aby zainwestować czas w tworzenie swojego profilu randkowego. Ludzie często „na szybko” uzupełniają swoje profile. To pomyłka. Twój profil to Twoja szansa na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia i pokazanie się z „jak najlepszej strony”.

  • Po drugie, nie zostawiaj zbyt długiej przerwy między odpowiedziami, ponieważ może to zostać odebrane tak, jakbyś nie był/a zainteresowany/a.

Ekspert dodaje: „Wyślij wiadomość tak szybko, jak to możliwe. Twoja największa szansa na uzyskanie odpowiedzi jest w ciągu 24 godzin od dopasowania kogoś. Zadawaj im pytania i zacznij odkrywać, kim naprawdę są”.

  • Po trzecie, po kilku wiadomościach zwrotnych, Logan mówi, aby „przejąć inicjatywę” i poprosić o rozmowę telefoniczną lub nawet e-randkę.

„Wideo randki to bezpieczny, niskociśnieniowy sposób na połączenie. Możesz sprawdzić swoją kompatybilność w wibracjach” — mówi Logan. „Według naszych badań randki wideo mogą być o wiele mniej niezręczne, niż się spodziewasz. Cztery do pięciu dni rozmowy przed zainicjowaniem randki to często najlepsze miejsce.

„Daje ci to wystarczająco dużo czasu na zbudowanie fundamentu zaufania, ale nie na tyle długo, by dynamika spadła”.

Brak postów do wyświetlenia