Piotr Adamczyk w głównej roli w brytyjskiej komedii „Miłość po angielsku”

0
175

Piotr Adamczyk zagra główną rolę w brytyjskiej komedii „Miłość po angielsku”. Aktor wystąpi u boku aktorki znanej z Harry’ego Pottera i z serialu „Gra o tron”. Oto wszystko, co wiemy o nadchodzącej produkcji.

Piotr Adamczyk to polski aktor znany m.in. z roli Fryderyka Chopina czy papieża Jana Pawła II. Adamczyk zagrał też w takich komediach jak „Nie kłam, kochanie” czy w serii „Listy do M.”. Od jakiegoś czasu aktor rozwija swoją karierę za granicą i właśnie ogłoszono, że zagra główną rolę w brytyjskiej komedii romantycznej „Miłość po angielsku”.

„Miłość po angielsku” to komedia romantyczna o Emily i Polaku Stefanie, którzy, choć zakochali się w sobie 15 lat temu, nie są razem. Para spotyka się jednak przypadkiem po latach i staje przed pytaniem, czy da sobie drugą szansę.

W głównej roli damskiej u boku Piotra Adamczyka wystąpi brytyjska aktorka hiszpańskiego pochodzenia, Natalia Tena. Natalia Tena zdobyła rozpoznawalność za sprawą roli Nimfadory Tonks w serii filmów o Harrym Potterze. Aktorka jest także znana widzom „Gry o tron”. W serialu HBO Tena zagrała Oshę.

Premiera „Miłości po angielsku” w kinach w Polsce zaplanowana jest na 24 marca 2023 roku.

Brak postów do wyświetlenia