Kiedy ogłoszone zostaną nominacje do Oscarów 2023 i jak je oglądać na żywo?

0
79

Już jutro jutro poznamy nominacje do Oscarów 2023! Gala ogłoszeń nominacji odbędzie się 24 stycznia w Samuela Goldwyn Theatre. Podpowiadamy, gdzie oglądać wydarzenie na żywo. Przypomnijmy, że w tym roku polskim kandydatem w walce o nominacje jest film „IO” w reż. Jerzego Skolimowskiego.

Transmisja ogłoszeń nominacji do Oscarów 2023

Wydarzenie będzie transmitowane jednocześnie na wiele sposób 24 stycznia po godz. 14 polskiego czasu. Będzie transmitowane na żywo w „Good Morning America”. Będzie je można również oglądać w ABC News Live lub na Disney+, a także na oficjalnej stronie rozdania Oscarów, Oscars.org, Oscar.com oraz na platformach społecznościowych Akademii, takich jak Facebook, Youtube, czy Twitter.

W tym roku nominacje będą ogłaszać zdobywca Oscara Riz Ahmed, który zdobył statuetkę za rolę w „The Sound of Metal” oraz Allison Williams, która zagrała w horrorze/ „M3gan”.

Kiedy odbędzie się gala rozdania Oscarów 2023?

95. ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się w niedzielę, 12 marca w Dolby Theatre w Los Angeles, a gospodarzem będzie Jimmy Kimmel, podobnie jak w zeszłym roku.

Brak postów do wyświetlenia