Kiedy ogłoszone zostaną nominacje do Oscarów 2023 i jak je oglądać na żywo?

Date:

Już jutro jutro poznamy nominacje do Oscarów 2023! Gala ogłoszeń nominacji odbędzie się 24 stycznia w Samuela Goldwyn Theatre. Podpowiadamy, gdzie oglądać wydarzenie na żywo. Przypomnijmy, że w tym roku polskim kandydatem w walce o nominacje jest film „IO” w reż. Jerzego Skolimowskiego.

Transmisja ogłoszeń nominacji do Oscarów 2023

Wydarzenie będzie transmitowane jednocześnie na wiele sposób 24 stycznia po godz. 14 polskiego czasu. Będzie transmitowane na żywo w „Good Morning America”. Będzie je można również oglądać w ABC News Live lub na Disney+, a także na oficjalnej stronie rozdania Oscarów, Oscars.org, Oscar.com oraz na platformach społecznościowych Akademii, takich jak Facebook, Youtube, czy Twitter.

W tym roku nominacje będą ogłaszać zdobywca Oscara Riz Ahmed, który zdobył statuetkę za rolę w „The Sound of Metal” oraz Allison Williams, która zagrała w horrorze/ „M3gan”.

Kiedy odbędzie się gala rozdania Oscarów 2023?

95. ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się w niedzielę, 12 marca w Dolby Theatre w Los Angeles, a gospodarzem będzie Jimmy Kimmel, podobnie jak w zeszłym roku.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...