Kino Nowe Horyzonty pokaże przedpremierowo trzy nowe seriale Netflixa!

0
74
Kino Nowe Horyzonty, Wrocław (wroclife)

Niezła gratka dla fanów seriali i Netflixa. Wrocławskie kino Nowe Horyzonty pokaże przedpremierowo trzy nowe seriale Netflixa. Po seansach zaplanowane są spotkania z twórcami produkcji. Wiemy, ile kosztują bilety na to wyjątkowe wydarzenie i kiedy rusza ich sprzedaż.

Nowe Horyzonty szykują wielką ucztę dla fanów seriali i Netflixa. W drugiej połowie lipca kino Nowe Horyzonty we Wrocławiu zorganizuje specjalne wydarzenie, podczas którego widzowie będą mogli przedpremierowo obejrzeć trzy pierwsze odcinki nowych seriali Netflixa na wielkim ekranie. Pokazy organizowane są w ramach 23. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego mBank Nowe Horyzonty.

Projekcja serialowych nowości Netflixa zaplanowana została na 24 lipca. Pokazane zostaną trzy nowe seriale polskiej produkcji, a po nich odbędą się spotkania z twórcami prezentowanych obrazów.

Na ekranie kina Nowe Horyzonty polecą odcinki seriali:

  • Informacja zwrotna Leszka Dawida na podstawie książki Jakuba Żulczyka, której bohaterem jest były muzyk rockowy (Arkadiusz Jakubik), wyruszający w szaloną podróż w najciemniejsze zakamarki Warszawy i ludzkiej psychiki, aby odnaleźć zaginionego syna.
  • Infamia Anny Maliszewskiej i Kuby Czekaja – pełną wizualnej energii opowieść o nastoletniej Romce Gicie (Zofia Jastrzębska), która po latach życia w Walii, przeprowadza się do rodzinnej Polski, gdzie próbuje odnaleźć siebie, balansując między współczesnym światem nastolatków a tradycyjnymi romskimi zasadami.
  • Absolutni debiutanci w reżyserii Kamili Tarabury i Katarzyny Warzechy – serial o poszukiwaniu wolności przez dwójkę dziewiętnastolatków, chcących nakręcić odważny film o miłości i dostać się do szkoły filmowej. W roli głównej Martyna Byczkowska.

Wydarzenie będzie biletowane. Bilety trafią do sprzedaży 6 lipca. Koszt biletu to 27 zł.

CZYTAJ: Oscary zmieniają zasady przyznawania nagrody w kategorii „najlepszy film”

CZYTAJ: Fani zaskoczeni wyznaniem Rogera Federera o jego relacji z Rafaelem Nadalem

Brak postów do wyświetlenia