Kobieta w siłach powietrznych – ludzie, którzy widzą ją w mundurze, mówią, że też chcą się zaciągnąć!

Date:

Odkąd wstąpiła do sił powietrznych, czerpie niesamowitą satysfakcję z wykonywania swoich obowiązków zawodowych – to się nazywa kochać swoją pracę!

Post na temat jej kariery stał się niezwykle popularny, a widzowie zakochali się w umundurowanej dziewczynie. Shelby Mack dołączyła do USAF w 2021 roku i od tego czasu pracuje jako steward na lotach wojskowych.

Kilka miesięcy później opublikowała film zza kulis, pokazujący życie kobiety w Siłach Powietrznych. „Dziewczyny, dajcie spokój. Zostawcie ratowanie świata mężczyznom?” powiedziała. „Nie sądzę”.

Kobiety zainspirowały się postem Mack i chciały uzyskać wskazówki dotyczące rekrutacji od stewardessy. Wielu podziwiało jej pracę, jak i samą Shelby, która pod swoimi filmikami na TikToku zbiera ogrom komplemetów zarówno od kobieta, jak i mężczyzn.

„Moje marzenie… być w Siłach Powietrznych jako pielęgniarka lotnicza” – napisała jedna z kobiet.

„Chcę to zrobić” – dodała kolejna. „Powiedz mi, proszę, jak!”

Znacie jakieś kobiety, które pracują w siłach powietrznych? A może macie w swoim środowisku kogoś, kto chciałby – tak jak Shelby – wykonywać taką pracę?

Koniecznie dajcie znać!

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...