Kobieta zrobiła sobie tatuaż z kodem do Spotify przekierowującym do jej ulubionej piosenki!

0
396

Kobieta zrobiła sobie tatuaż po to, aby zawsze (i na zawsze!) mieć na ciele kod Spotify do swojej ulubionej piosenki.

Pomysł w głowie kobiety zrodził się wtedy, gdy na imprezie, DJ nie był w stanie odtworzyć jej ulubionej piosenki. Wobec tego postanowiła sobie wytatuować kod QR, aby na kolejnej zabawie, bezproblemowo poprosić o odtworzenie jej ulubionego utworu!

Fátima Camarena stała się popularna na TikToku dzięki klipowi, na którym prezentuje DJ-owi swój tatuaż.

W filmie, który został nakręcony w Meksyku, przyjaciel kobiety, Jonatan Zamora, przedstawia całą sytuację na wideo. Na wideo widzimy, jak ładuje się lista odtwarzania Spotify i po chwili zaczyna odtwarzać utwór w głośnikach.

Piosenka, którą wytatuowała sobie Camerna, nazywa się Que Ricos Cocos (What Delicious Coconuts), autorstwa meksykańskiego zespołu Mi Banda El Mexicano.

„Ona jest wielką fanką tego zespołu” — stwierdził Jonatan. „Kiedy byliśmy na przyjęciu, poprosiła o zagranie tej piosenki (What Delicious Coconuts), ponieważ miała jechać do Cancun. Wszystkim nam się to podobało ze względu na rytm, jak i szczególny sposób, w jaki Fátima to śpiewała i od tego czasu umieściliśmy ją na wszystkich listach odtwarzania imprez”.

https://www.tiktok.com/@alexistrujillo22/video/7181684824489430278

Film, na którym Fatima wykorzystuje swój tatuaż, zdobył aż 7,2 miliona wyświetleń i 882 900 polubień, a widzowie byli zarówno oszołomieni, jak i pod wrażeniem jej oddania zespołowi.

Jedna osoba skomentowała: „Ona jest gotowa na imprezę w każdej chwili”!

Przyznajemy – ciężko się z tym nie zgodzić!

Brak postów do wyświetlenia