Kobieta zrobiła sobie tatuaż z kodem do Spotify przekierowującym do jej ulubionej piosenki!

Date:

Kobieta zrobiła sobie tatuaż po to, aby zawsze (i na zawsze!) mieć na ciele kod Spotify do swojej ulubionej piosenki.

Pomysł w głowie kobiety zrodził się wtedy, gdy na imprezie, DJ nie był w stanie odtworzyć jej ulubionej piosenki. Wobec tego postanowiła sobie wytatuować kod QR, aby na kolejnej zabawie, bezproblemowo poprosić o odtworzenie jej ulubionego utworu!

Fátima Camarena stała się popularna na TikToku dzięki klipowi, na którym prezentuje DJ-owi swój tatuaż.

W filmie, który został nakręcony w Meksyku, przyjaciel kobiety, Jonatan Zamora, przedstawia całą sytuację na wideo. Na wideo widzimy, jak ładuje się lista odtwarzania Spotify i po chwili zaczyna odtwarzać utwór w głośnikach.

Piosenka, którą wytatuowała sobie Camerna, nazywa się Que Ricos Cocos (What Delicious Coconuts), autorstwa meksykańskiego zespołu Mi Banda El Mexicano.

„Ona jest wielką fanką tego zespołu” — stwierdził Jonatan. „Kiedy byliśmy na przyjęciu, poprosiła o zagranie tej piosenki (What Delicious Coconuts), ponieważ miała jechać do Cancun. Wszystkim nam się to podobało ze względu na rytm, jak i szczególny sposób, w jaki Fátima to śpiewała i od tego czasu umieściliśmy ją na wszystkich listach odtwarzania imprez”.

Film, na którym Fatima wykorzystuje swój tatuaż, zdobył aż 7,2 miliona wyświetleń i 882 900 polubień, a widzowie byli zarówno oszołomieni, jak i pod wrażeniem jej oddania zespołowi.

Jedna osoba skomentowała: „Ona jest gotowa na imprezę w każdej chwili”!

Przyznajemy – ciężko się z tym nie zgodzić!

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...