Legendarny Ozzy Osbourne jest zmuszony odwołać swoją trasę koncertową

0
216
Ozzy Osbourne (fot. Twitter)

Legenda rocka Ozzy Osbourne musi odwołać swoją trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie. Muzyk ma uszkodzony kręgosłup, który uniemożliwia mu w tym momencie długie podróże. Legendarny wokalista zmaga się również z chorobą Parkinsona.

Na początku lutego Ozzy Osbourne wydał oświadczenie, w którym wyznał, że uszkodzenie kręgosłupa, którego doznał w wypadku cztery lata temu, uniemożliwi mu koncertowanie.

Były wokalista legendarnego zespołu Black Sabbath przyznał, że choć z jego głosem jest wszystko w porządku, to fizycznie jego ciało jest bardzo słabe w wyniku trzech operacji na kręgosłup, leczeniu komórkami macierzystymi, fizjoterapii i leczeniu Hybrid Assistive Limb, które wykorzystuje egzoszkielet robota poprawiający ruch i równowagę. Jego sytuację pogarsza również inna choroba. W 2020 roku Osbourne przyznał, że zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona, która znacznie wpływa na jego ruch.

Zespół Osbourne’a szuka obecnie sposób, rozwiązań i miejsc, gdzie muzyk mógł występować bez konieczności podróżowania z miasta do miasta i kraju do kraju.

Brak postów do wyświetlenia