Legendarny zespół Foo Fighters wraca do Polski. To ich pierwszy koncert w Polsce po traumatycznych przejściach

0
168
Foo Fighters (foto: Twitter)

Foo Fighters, jeden z najsłynniejszych zespół rockowych na świecie, wraca do Polski. To będzie ich pierwszy występ w Polsce po śmierci ich perkusisty Taylora Hawkinsa. Oto wszystko, co wiemy o polskim koncercie Foo Fighters.

Foo Fighters wraca do Polski. To informacja, na którą czekała masa polskich fanów zespołu, szczególnie że to będzie pierwszy raz kiedy Polacy zobaczą ich w nowym składzie.

Foo Fighters przez lata występował w niezmiennym składzie. Ich rzeczywistość zmieniła się jednak, gdy ich perkusista Taylor Hawkins zmarł nagle w trakcie trasy hotelowej. Zespół odwołał wówczas wszystkie koncerty i zniknął niemalże na rok. Nie udział wywiadów, nie ogłaszał, czy jeszcze kiedy wystąpi. Po prostu milczał i przechodził żałobę, aż pewnego dnia wydał niezapowiedzianie nowy utwór, a chwilę później ogłosił, kto zastąpi Hawkinsa. Jest nim Josh Freese, który miał okazję współpracować chociażby ze Stingiem.

Foo Fighters przyjedzie do Polski w nowym składzie w 2024 roku. Zespół zagra 3 lipca 2024 roku na festiwalu Open’er. Oprócz swoich największych hitów kapela odegra swoją najnowszą płytę „But Here We Are”.

CZYTAJ: Adam Driver zagra Kopernika? Wszystko przez obraz, który zobaczył w Toruniu

CZYTAJ: Jest pierwsza zapowiedź nowego filmu z serii „Sami Swoi”. Musisz to zobaczyć

Brak postów do wyświetlenia