Leo Messi może przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, aby grać w klubie Davida Beckhama

Date:

Inter Miami jest silnym pretendentem do pozyskania Leo Messiego, ale nie jest to tak proste, jak twierdzą niektóre media. Z kolei otoczenie gracza zaprzecza, jakoby ten był w trakcie transferu.

Kilka tygodni temu, The Athletic poinformował, że amerykański klub optymistycznie podchodził do sprowadzenia piłkarza. Natomiast The Times podał więcej szczegółów na temat możliwego kontraktu, jaki Argentyńczyk podpisze z zarządzaną przez Davida Beckhama franczyzą.

https://bloximages.newyork1.vip.townnews.com/islandernews.com/content/tncms/assets/v3/editorial/3/55/3555dc0a-e7d7-11eb-b776-e39ff22421a7/60f43f3a5bab1.image.jpg?resize=1200%2C675

Messi jest już stałym bywalcem Miami. Posiada tam dom i wielokrotnie spędzał tam czas przy innych okazjach, w tym również na wakacjach z rodziną. I nie ukrywał, że chce spróbować szczęścia w Stanach Zjednoczonych i MLS.

„Zawsze chciałem móc cieszyć się życiem w Stanach Zjednoczonych, doświadczyć, czym jest ta liga, jak wygląda tam życie. Chciałbym, ale czy to się stanie, czy nie – nie wiem” – powiedział Messi La Sexta w 2020 roku.

https://cloudfront-us-east-2.images.arcpublishing.com/reuters/Z5BUOX67ENKZ3HKKKV2WFEQHN4.jpg

The Times twierdzi, że nie należy lekceważyć wpływu Davida Beckhama na to potencjalne podpisanie umowy. Anglik jako ambasador Kataru na Mistrzostwach Świata 2022 ma bezpośredni kontakt z właścicielami PSG. Ponadto, ma również bezpośrednie relacje z Messim poprzez umowę z Adidasem.

Kontrakt Messiego z PSG wygasa z końcem obecnego sezonu, 30 czerwca i choć francuski klub chce, aby Messi został w Paryżu. Jednak nie do końca wiadomo, czy pragnieniem argentyńskiej gwiazdy jest pozostanie w Ligue 1.

Ponadto, The Times ujawnił ambitny plan Interu Miami dotyczący powitania Leo Messiego na Florydzie. Z jednej strony będzie to najwyższa pensja, jaką kiedykolwiek ktokolwiek otrzymał w MLS. Z drugiej strony, planują sprowadzić więcej graczy, którzy pasują do jego stylu i go znają. Mówi się, że dołączyliby do niego jego dobrzy przyjaciele, czyli Luis Suarez i Cesc Fabregas, a ostatnio nawet chodzą plotki o możliwym przejściu Cristiano Ronaldo do drużyny Beckhama. Wspominaliśmy o tym TUTAJ. Byłaby to niepowtarzalna okazja zobaczyć w jednej drużynie dwie największe legendy obecnej piłki nożnej. Takie wydarzenie mogłoby bardzo zwiększyć oglądalność amerykańskiej ligi MLS na całym świecie.

https://bi.im-g.pl/im/d3/47/16/z23363539AMP,Leo-Messi-i-Ronaldo.jpgh
tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...