Liam Payne wzbudza nadzieję na spotkanie One Direction

0
114
One Direction (2014 rok) [glamour]

Liam Payne, członek nieistniejącego już One Direction, wzbudził nadzieje na ponowne spotkanie boysbandu. Wszystko przez post, który opublikował na Instagramie, świętując wielki kamień milowy ze swoimi byłymi kolegami z zespołu i powiedział, że tęskni za grupą.

Piosenkarz podzielił się na Instagramie wielkim kamieniem milowym dla zespołu One Direction, który został stworzony w brytyjskiej wersji X Factora. Kamieniem milowym jest fakt, że ich pierwsza piosenka „What Makes You Beautiful” ma wkrótce dobić do miliarda odtworzeń.

Payne podzielił się na Instagramie tym osiągnięciem, dodając zdjęcie zespołu z jego początków i napisał: „Nigdy podczas tworzenia tej piosenki na tak wczesnym etapie naszej kariery nie myślałem, że będę patrzył na te liczby, co za osiągnięcie, chłopcy! Mam szczęście nie tylko podzielić się tym z tobą, ale także z tą niesamowitą rzeszą fanów. Każdego dnia dowiaduję się więcej osobie i o tym, po co to wszystko, ale teraz, kiedy słucham i myślę o sile, jaką mieliśmy, włączając was jako grupę fanów, jestem bardzo szczęśliwy, że przez pięć lat zrobiliśmy tak wspaniałą ścieżkę dźwiękową do życia dla mnie i każdego, kto miał okazję jej posłuchać. Dzielenie się śmiechem, bólem i wszystkim pomiędzy. Tęsknię za wami, chłopcy. Dużo mnie kochajcie x”.

Chociaż pozostali członkowie One Direction, Harry Styles, Louis Tomlinson, Niall Horan i Zayn Malik, nie zareagowali na ten moment na post, fani nadal mają nadzieję, że to coś to znaczy. Fani wciąż niecierpliwie mają nadzieję, że po przerwie w 2016 roku zespół ponownie zjednoczy się na kolejną trasę koncertową. Szczególnie teraz, kiedy Liam Payne i Zayn Malik udzielili niedawno wywiadów, w których przyznali, że czas działalności One Direction oceniają pozytywnie.

CZYTAJ: Iga Świątek i Hubert Hurkacz potwierdzili doniesienia!

CZYTAJ: Sierpniowe nowości Netflixa

Brak postów do wyświetlenia