Madonna rusza w trasę The Celebration Tour, która celebruje jej 4 dekady na scenie

Date:

Królowa Popu rusza w trasę The Celebration Tour. Madonna ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że zagra w 35 miastach w Stanach Zjednoczonych i w Europie. The Celebration Tour świętuje 4 dekady Madonny na scenie i startuje 15 lipca.

Madonna w końcu wraca do tego, co robi najlepiej, czyli do muzyki. W specjalnie nakręconym na tę okazję filmie opublikowanym na Instagramie Królowa Popu ogłosiła daty swojej The Celebration Tour, na której będzie świętować swoje dotychczasowe 4 dekady na scenie.

Madonna rusza w światową trasę 15 lipca

The Celebration Tour upamiętni największe przeboje Madonny z ostatnich 40 lat i odda hołd miejscu, w którym zaczynała, czyli Nowemu Jorku. Trasa składa się z 35 koncertów. Rozpocznie się 15 lipca tego roku w Vancouver w Kanadzie, a zakończy się w Amsterdamie w Holandii 1 grudnia.

Gdzie można kupić bilety?

Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 20 stycznia o godzinie 10:00 czasu lokalnego na stronie madonna.com/tour.

Jesteś fanem Madonny? Zobacz filmik zapowiadający The Celebration Tour

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...