Maja Bohosiewicz nie mogła uwierzyć w to, kto wygrał jej licytację WOŚP

0
133

Powoli dobiegają końca aukcje Allegro wystawione w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwiazdy, które wystawiły na licytacje wspólne kolacje lub wyjazdy, zaczynają się dowiadywać, kto wygrał ich aukcje. Jedną z takich osób jest Maja Bohosiewicz. Aktorka nie mogła uwierzyć w to, kto wygrał jej licytację WOŚP.

Kim jest Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz to aktorka i prezenterka telewizyjna oraz siostra Soni Bohosiewicz. Obecnie można ją oglądać w roli prowadzącej w pierwszym polskim reality show produkcji Netflixa pod tytułem „Love Never Lies”.

Kolacja z Mają Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz wzięła udział w licytacjach 31. Finału WOŚP. Wystawiła na licytacje kolację, którą sama przygotuje w jednej ze swoich ulubionych warszawskich restauracji — Joel Sharing Concept.

Aukcja Mai Bohosiewicz zakończyła się i wspólna kolacja z aktorką została sprzedana za 24 300 zł. Maja poznała już zwycięzcę licytacji i nie mogła uwierzyć w to, kto okazał się zwycięzcą.

Maja Bohosiewicz nie może uwierzyć w to, kto wylicytował jej aukcję WOŚP

Okazało się, że zwycięzcą aukcji WOŚP Mai Bohosiewicz jest jej własny mąż. Aktorka nie kryła swojego zdziwienia i rozbawienia sytuacją, czym podzieliła się na Instagramie.

– No słuchajcie, tak się uśmiałam, bo cały czas mówiłam do Tomka, żeby mi wynegocjował coś zaje*go. Weź daj mi kogoś poznać czy coś, pojedziemy z Omeną Mensah na jacht, a on, kurde, wylicytował kolację ze mną?! Mam nadzieję, że chociaż przyniesie kwiaty i jakieś ładne buty na tę kolację. – powiedziała żartobliwie aktorka na Insta stories.

Brak postów do wyświetlenia