Mediateka MeMo. Jedyna taka biblioteka w Polsce

0
252

Mediateka MeMo otwarta jest od 23 listopada i znajduje się w Łodzi. To biblioteka inna niż wszystkie. W środku czeka na odwiedzających profesjonalne studio do kręcenia TikToka czy nagrywania podcastu, symulator lotów, sala z największą kolekcją komiksów w Polsce, czy też miejsce, w którym można pograć na perkusji.

W Mediatece MeMo możecie być pewni, że spędzicie miło czas. W dobie, kiedy wszystko jest na wyciągnięcie ręki i ani dziecko, ani dorosły nie wie, co wybrać, Mediateka MeMo jest wybawieniem. W jednym miejscu ma wszystko, co trzeba. W tym miejscu można się po prostu zatracić!

Mediateka MeMo otwarta

Mediateka MeMo to miejsce, które łączy w sobie funkcje biblioteki, domu kultury i placu zabaw. To 17 przestrzeni o różnej tematyce. W sali Legowisko czeka na odwiedzających ponad 130 tysięcy klocków lego. W sali Multiwersum fani komiksów znajdą największy w Polsce zbiór książek tego gatunku. W sali Bullerbyn najmłodsze dzieci znajdą magiczną ścianę i mnóstwo bajek. W sali Dysonans odnajdą się wielbiciele muzyki, bo można tam grać na instrumentach i słuchać winyli. Oprócz tego w Mediatece MeMo znajdują się jeszcze m.in. sala foto-video, w którym można przygotować własny materiał foto-video, sala ze stanowiskami i symulatorami do grania, sala z planszówkami, czy sala kinowa.

Gdzie jest Mediateka MeMo?

Co jeszcze znajduje się w Mediatece MeMo? Sprawdźcie sami, odwiedzając ośrodek. Mediateka MeMo znajduje się w Łodzi na ul. Moniuszki 5.

Brak postów do wyświetlenia