Mrożąca krew w żyłach historia Nicolasa Cage’a z planu „Renfielda”. Cage zagra Drakulę

0
86

„Renfield” to najnowszy film z udziałem Nicolasa Cage’a, który już wkrótce trafi do kin. Nicolas Cage zagra w nim legendarnego Draculę. W jednym z ostatnich wywiadów aktor podzielił się tym, co działo się na planie produkcji.

„Renfield” to nadchodzący amerykański horror komediowy w reżyserii Chrisa McKaya, w którym występują postaci z powieści Brama Stokera „Dracula” z 1897 roku. Opowie o Drakuli i jego słudze Renfieldzie, który ma już dosyć usługiwania i pragnie uciec od Drakuli, co oczywiście nie będzie łatwe.

W rolę Drakuli wciela się Nicolas Cage. Renfielda gra Nicholas Hoult. Film trafi do kin 14 kwietnia tego roku. Niedawno, podczas Reddit AMA (Ask Me Anything), Nicolas Cage i Nicholas Hoult zdradzili, jak przebiegała praca na planie. Wtedy Nicolas Cage podzielił się niespodziewaną historią.

Fan zapytał Cage’a, czy podczas kręcenia „Renfielda” pił prawdziwą krew. Nicolas Cage z odrobiną odpowiedział: „Kły były prawdziwymi kłami, były ceramiczne i dość spiczaste, więc przygryzłem kilka razy wargę, co sprawiło, że napiłem się własnej krwi”. Nicholas Hoult dodał do tego coś od siebie, mówiąc, że sam w pewnym sensie lubi smak własnej krwi, na co Cage pzytaknął, mówiąc, że w smaku krwi jest coś intrygującego.

Zobaczcie zwiastun „Renfield”.

CZYTAJ: Oficjalnie. MKOI przywraca Rosjanom i Białorusinom możliwość startów w sportach indywidualnych

CZYTAJ: „Lewandowski nieznany”. Dokument o polskim piłkarzu na Amazon Prime

Brak postów do wyświetlenia