Musk pyta w ankiecie, czy powinien ustąpić ze stanowiska dyrektora Twittera

Date:

Elon Musk, nowy właściciel i dyrektor generalny Twittera, poprosił ludzi o zabranie głosu. Pytanie jest proste — czy ma ustąpić ze stanowiska dyrektora generalnego Twittera. Ankieta powstała po zamieszaniu, jakie wywołują zmiany wprowadzane przez Muska.

Przejęcie Twittera przez Elona Muska było dość zaskakujące. Równie zaskakujące były pierwsze ruchy nowego dyrektora. Zaraz po przejęciu Twittera Musk zwolnił ponad połowę pracowników. Grozi mu za to proces zbiorowy, ponieważ według ustaleń mediów przy zwolnieniach doszło do problemów na tle równości. Musk miał zwolnić ponoć więcej kobiet niż mężczyzn. Inną kontrowersyjną decyzją Muska było przywrócenie konta Donalda Trumpa. Musk zadecydował o tym po przeprowadzeniu ankiety wśród użytkowników Twittera.

Teraz Trump stworzył nową ankietę. W roli głównej jest on sam. Ankieta dotyczy tego, czy Musk powinien zrezygnować ze stanowiska dyrektora generalnego Twittera. Musk zapowiedział ankietę, mówiąc, że musi odbyć się głosowanie nad wprowadzeniem poważnych zmian w polityce. Musk zobligował się również do zastosowania się do wyników ankiety.

Głosowanie zostało już zakończone. Większość zadecydowała, że Musk ma zejść z fotela dyrektora generalnego. Musk nie zareagował jeszcze publicznie na wyniki ankiety.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...