Najciekawsze aukcje WOŚP 2023: Grabowski odkurzy Ci mieszkanie, Świątek zabierze na Roland Garros, a answer.com na zorzę polarną

0
161

Wielkimi krokami zbliża się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku na aukcjach WOŚP-u można upolować niezwykłe perełki. Andrzej Grabowski odkurzy mieszkanie. Iga Świątek zabierze na wielkoszlemowy Roland Garros, a Hubert Urbański pozwoli na współprowadzenie Milionerów. To tylko niektóre z przykładów. Oto najciekawsze licytacje WOŚP 2023.

Oto cel 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w skrócie WOŚP, to fundacja założona przez Jurka Owsiaka, której celem jest ratowanie życia chorych osób, a w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia oraz promocja zdrowia i profilaktyki zdrowotnej. Przez 30 corocznych finałów fundacja zebrała ponad 1,75 miliarda złotych i kupiła oraz przekazała ok. 70 tysięcy urządzeń do placówek ochrony zdrowia w Polsce. Obecnie szacuje się, że co piąty sprzęt w szpitalach pochodzi od WOŚP.

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia i upłynie pod hasłem: „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”. Chcemy wygrać z sepsą — zagramy dla wszystkich, małych i dużych.

Aukcje charytatywne WOŚP. Oto kilka najciekawszych licytacji WOŚP 2023

Trzeba przyznać, że niektóre z aukcji 31. finału WOŚP robią ogromne wrażenie i dla wielu będą jak spełnienie marzeń.

Jedną z takich licytacji z pewnością jest aukcja Igi Świątek. Tenisistka przekazała na licytację podwójne zaproszenie na jej mecz 1. rundy wielkoszlemowego Roland Garros z miejscami w boxie playersów, czyli tam, gdzie siedzi rodzina i sztab szkoleniowy Igi. Co więcej, po meczu zaplanowane jest spotkanie z tenisistką i przekazanie do rąk własnych jej rakiety, którą wygrała zeszłoroczny Roland Garros. Link do licytacji – TUTAJ. Inną licytacją, która będzie prawdziwą gratką dla fanów tenisa, jest rakieta i spotkanie z Hubertem Hurkaczem. Link do licytacji – TUTAJ.

Niezwykłym przeżyciem z całą pewnością będzie też możliwość poprowadzenia wspólnie z Hubertem Urbańskim jednego z odcinków kultowego programu Milionerzy. Link do licytacji – TUTAJ. Ludziom ciekawym świata spodoba się aukcja answer.com, która zaprasza na wycieczkę na zorzę polarną i nocleg w Iglo. Link do licytacji – TUTAJ.

Wielbicielom aukcji bardziej nietypowych przypadnie zapewne do gustu odkurzanie mieszkania przez Andrzeja Grabowskiej, znanego z roli Ferdka Kiepskiego. Grabowski poleca siebie, jako odkurzacz, w licytacji, do której link znajdziecie TUTAJ. Świetną sprawą może być też osobiste przekazanie marynarki Remigiusza Mroza przez samego Remigiusza Mroza. Link do licytacji – TUTAJ.

Prawdziwa grata czeka też fanów wyścigów i szybkich samochodów. Mikołaj Sokół, komentator Formuły 1, przekazał na aukcję książkę, którą własnoręcznie podpisali m.in. mistrz świata Max Verstappen, najbardziej utytułowany w historii F1 kierowca Lewis Hamilton, dawni mistrzowie świata Fernando Alonso i Sebastian Vettel czy „młode wilki”, jak Charles Leclerc, George Russell i Lando Norris. Poza 22 kierowcami, którzy brali udział w mistrzostwach świata w 2022 roku, książkę podpisał także Robert Kubica – jedyny Polak w stawce Formuły 1. Link do licytacji – TUTAJ.

To tylko niektóre z przykładów. Po więcej zajrzyjcie na stronę Allegro.

Brak postów do wyświetlenia