Najlepsze filmy na Walentynki

0
69

Dzisiaj Walentynki, święto zakochany. Pamiętajcie, że Walentynki może obchodzić każdy. W końcu sami siebie też musimy kochać. Relacja z samym sobą jest w końcu jedyną daną nam na zawsze. Dlatego nieważne, czy jesteście w związku, czy nie. Te filmy wprowadzą was w błogi nastrój.

Nieważne czy jesteście sami, czy w związku. Nieważne czy jesteście przed lub po rozstaniu. Przytulcie siebie, zróbcie sobie prezent i zorganizujcie seans filmowy, bo te filmy wprowadzą was w dobry nastrój i pokażą, że warto wierzyć w miłość.

U mnie czy u ciebie

„U mnie czy u ciebie” jest najlepszym przykładem na to, że miłość potrafi być ślepa i często jesteśmy tak zakręceni, że nie widzimy tego, co mamy przed sobą. „U mnie czy u ciebie” to komedia romantyczna o dwójce przyjaciół, którzy znają się od 20 lat i na tydzień zamieniają się domami, mając okazję przyjrzeć się nawzajem swojemu życiu i zobaczyć, że być może szukali miłości w niewłaściwym miejscu.

Jeden dzień

„Jeden dzień” to kolejna propozycja filmu miłosnego z przyjaźnią damsko-męską w roli głównej. W tym brytyjskim melodramacie przekonujemy się, że, choć życie czasami płata figle, prawdziwa przyjaźń przetrwa wszelkie wzloty i upadki, a prawdziwa miłość zrobi wszystko, żeby dwoje ludzi dostrzegło swoje serca, gdy będą na to tak samo gotowi. Kompletnie odmienni od siebie Emma i Dexter poznają się w dniu rozdania dyplomów i po wspólnej nocy postanawiają spotykać się co roku tego samego dnia. Spędzają wspólnie w ten sposób kolejne 20 lat.

Praktykant

„Praktykant” udowadnia, że nigdy nie jest za późno na miłość, szczęście, spełnienie, marzenia, szaleństwo i zmiany. Przekonuje się o tym Robert DeNiro, który zapisuje się na staż dla seniorów do modowego startupu i zostaje osobistym asystentem szefowej firmy. Obydwoje będą zaskoczeni tym, jak wiele mogą się od siebie nauczyć, i że miłość ma wiele imion i form.

Galeria złamanych serc

Pamiętacie, jak to jest mieć złamane serce? Cóż, w tym właśnie momencie jest Lucy. Poznajemy ją, gdy zostaje rzucona przez swojego chłopaka i inspiruje ją to do stworzenia Galerii Złamanych Serc, czyli miejsca dla przedmiotów, które zostały nam po byłych partnerach, wieść o tym rozchodzi się po mieście i galeria zdobywa ogromne zainteresowanie. We wszystkim pomaga Lucy przypadkowo poznany chłopak Nick, który stara się pokazać dziewczynie miłość z nieco innej strony.

Jak stracić chłopaka w 10 dni

„Jak stracić chłopaka w 10 dni” to jedna z najbardziej kultowych komedii wszech czasów. Co dobrego może wyjść z zakładu o to, że facet w 10 dni rozkocha w sobie do szaleństwa wskazaną przez innych kobietę, a ta kobieta wejdzie w tę relację tylko dlatego, że szuka królika doświadczalnego do napisania artykułu o tym, jak rozkochać i stracić chłopaka w 10 dni? Sprawdzą to Andy i Ben, w których wciela się najbardziej elektryzujący duet wszech czasów — Kate Hudson i Matthew Mcconaughey. Przygotujcie się na dużą dawkę śmiechu, odrobinę szaleństwa i psychopatki oraz dużo miłości.

Lepiej późno niż później

Co byście zrobili, gdyby wasza córka przyprowadziła do domu o kilkanaście lub kilkadziesiąt lat starszego mężczyznę i w trakcie miłosnych igraszek zawołała was przerażona, bo jej wybranek dostał zawału, a lekarz powiedziałby wam, że mężczyzna musi u was zostać, aż wydobrzeje? Przed takim dylematem staje Diane Keaton w komedii „Lepiej późno niż później”, której córka w dodatku zostawia ją z tym mężczyzną sam na sam.

Szkoła uczuć

„Szkoła uczuć” to klasyka melodramatu i historia, przez którą płakał chyba każdy, nawet mężczyźni. Czy pomiędzy wyśmiewaną przez całą szkołę córką pastora i najpopularniejszym chłopakiem w szkole może zrodzić się prawdziwe uczucie? Przekonają się o tym Jamie i Landon, dostając przy okazji wielką lekcję od życia.

Walentynki

Co może być coś lepszego od walentynkowej komedii o walentynkach o nazwie „Wlentynki”? Sprawdźcie, oglądając „Walentynki”, gdzie w Walentynki splatają się na ulicach Los Angeles losy takich gwiazd jak Julia Roberts, Emma Roberts, Asthon Kutcher, Jamie Foxx, Anne Hathaway, Bradley Cooper, Taylor Swift, Jesicca Biel, Patrick Dempsey.

Brak postów do wyświetlenia