Trump krytykuje Rihannę: To był najgorszy występ w przerwie meczu w historii Super Bowl

0
70

Podczas gdy większość świata jest pod wrażeniem występu Rihanny w przerwie meczu na Super Bowl, Donald Trump krytykuje artystkę. Były prezydent uważa, że był to najgorszy występ w historii całego Super Bowl.

Wiele jest osób toczących publiczny spór z Donaldem Trumpem, byłym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jedną z nich jest Rihanna. Spór artystki z Trumpem zaczął się po tym, jak były lekarz Trumpa w Białym Domu, Ronny Jackson stwierdził w 2020 roku, że Rihanna namalowała sprayem na ścianie graffiti o treści „pieprzyć Donalda Trumpa „. Artystka nigdy nie pozostawała dłużna Trumpowi, ponieważ sama w 2019 roku powiedziała na łamach legendarnego Vouge’a, że: „Najbardziej chory psychicznie człowiek w Ameryce wydaje się teraz prezydentem”.

W ostatnim czasie spór Rihanny i Trumpa ożył po tym, jak Trump skrytykował wybór Rihanny na gwiazdę Super Bowl Halftime Show i stwierdził, że jest beztalenciem.

Podczas gdy większość świata jest pod wrażeniem występu Rihanny na Super Bowl, Trumpowi nie podobał się występ artystki. Swoimi myślami podzielił się za pośrednictwem platformy Truth Social.

– EPICKA PORAŻKA: Rihanna dała bez wątpienia najgorszy występ w przerwie meczu w historii Super Bowl. To po znieważeniu znacznie ponad połowy naszego narodu, który i tak jest już w poważnym UPADKU, swoim wstrętnym i obraźliwym językiem. Podobne słowa też dla jej „Stylistki”! – napisał Trump.

Co sądzicie o występie Rihanny na Super Bowl? Komentujcie. Link do występu znajdziecie TUTAJ.

Brak postów do wyświetlenia