Netflix: listopadowe nowości warte uwagi

0
111
Netflix (unsplash)

Co polecamy na długie jesienne wieczory? Filmy! Oto listopadowe nowości Netflixa, które są warte uwagi.

The Crown – sezon 5

Ciężko inaczej rozpocząć to zestawienie. Szczególnie w świetle wydarzeń z ostatnich miesięcy i śmierci Królowej Elżbiety II.

Serial „The Crown” opowiada o kulisach panowania Królowej Elżbiety II. 5. sezon był szczególnie wyczekiwany ze względu na śmierć Królowej. W najnowszej odsłonie serialu politycznym walkom i namiętnościom w ukryciu nie ma końca, a na tapecie jest temat konfliktu Diany z dworem. „The Crown” sezon 5 jest już dostępny na platformie Netflix.

1899

Pamiętacie „Dark”, niemiecki hit Netflixa? Jeśli tak i jeśli byliście jego fanami, to koniecznie musicie zobaczyć „1899”. To nowy serial twórców „Dark”.

Podczas podróży przez olbrzymi i zdradziecki Atlantyk pasażerowie Kerberosa napotykają opuszczony statek, a to dopiero początek ich przygody, a może koszmaru? Serial dostępny będzie na platformie Netflix od 16 listopada.

Stutz

„Stutz” to nietypowy dokument, bo nakręcony przez pacjenta dla terapeuty, a pacjentem nie jest byle kto, bo znany komik Jonah Hill.

„Stutz” zaprasza do poznania przyjaciela i terapeutę Jonah Hilla, Phila Stutza. Zaprasza też do odkrywania „Narzędzi życia” doktora Stutza, aby się otworzyć, stanąć oko w oko z prawdą i stać się lepszym. Dokument jest już dostępny na platformie Netflix.

Wednesday

Jeśli są tu fani „Rodziny Addamsów” to ta listopada nowość Netflixa z całą pewnością Was ucieszy.

W serialu „Wednesday”, jedna z najpopularniejszych i najbystrzejszych członków rodziny Addamsów, Wednesday, prowadzi śledztwo w sprawie serii morderstw w Akademii Nevermore. Serial będzie dostępny na platformie Netflix od 23 listopada.

Brak postów do wyświetlenia