Nie uwierzysz ile kalorii dziennie je legendarna modelka Heidi Klum!

0
119
Heidi Klum (Instagram)

Heidi Klum dzieli się na Instagramie swoimi nawykami dietetycznymi. Modelka wyznaje, że je jedynie 900 kalorii dziennie.

Heidi Klum, która jest obecnie prowadzącą programu „America’s Got Talent”, zorganizowała na Instagram Stories serię pytań i odpowiedzi, , aby porozmawiać z fanami. Podczas pogawędki ujawniła kilka szczegółów na temat swoich obecnych nawyków żywieniowych. Jedno z jej wyznań było szczególnie zaskakujące. Wiedzieliście, że modelka je zaledwie 900 kalorii dziennie?

50 -letnia modelka odpowiedziała fanów, że dziennie spożywa jedynie 900 kalorii. Dzienna zalecana ilość dla przeciętnej osoby dorosłej wynosi 2000 kalorii. Ponadto Klum powiedziała, że ​​jej niskokaloryczne śniadanie zwykle składa się z trzech jajek w koszulce w ciepłym bulionie z kurczaka.

Na tym sprawy się nie skończyły. Jeden z obserwujących odważył się zapytać ją, jaka jest jej obecna waga, na co były aniołek Victoria’s Secret odpowiedział szczerze, publikując krótki film przedstawiający jej stopy na cyfrowej wadze, który wskazywał 137,4 funta. To w przeliczeniu na kilogramy daje 62,3 kg.

Matka trójki dzieci, która zawsze mówiła o dbaniu o swoje ciało poprzez zdrowe odżywianie, w przeszłości przyznała się, że nigdy nie je po godzinie 20:00 i jadała małe posiłki co 3 godziny.

CZYTAJ: W tym kraju „Barbie” ponosi klęskę finansową!

CZYTAJ: Nowo awansowany bramkarz Luton Town z Norwich

Brak postów do wyświetlenia