Niespodziewany występ Harry’ego Stylesa w teledysku Jenny Lewis!

0
78

Harry Styles niespodziewanie pojawił się w nowym teledysku artystki, jednak bardzo ciężko było go rozpoznać.

Twórca niezwykle popularnego As It Was pojawił się w teledysku Jenny Lewis do singla Puppy And A Truck i był…w przebraniu!

Jenny, która jest najbardziej znana z bycia frontmanką indie-rockowego zespołu Rilo Kiley, dołączyła do 29-letniego byłego piosenkarza One Direction podczas  podczas północnoamerykańskiej części jego koncertów Love On Tour i to właśnie migawka ich wspólnego czasu. 

Teledysk wydaje się podążać za Jenny i jej ekipą, gdy podróżuje między miastami, by finalnie wystąpić jako gość specjalny na pokazach Harry’ego.

W teledysku widzimy postać w wielkim kostiumie niedźwiedzia z kreskówek, który kręci się po plażach, sklepach i po drodze, wraz z innymi podróżnikami.

Owego niedźwiedzia można zobaczyć za kulisami jednego koncertów, gdzie zdejmuje głowę-przebranie i ujawnia…światową gwiazdę, Harry’ego Stylesa!

Twórca hitu Watermelon Sugar powiedział: „Być na gigantycznej scenie przed tysiącami ludzi po tak długim okresie izolacji, tych 45 minut na scenie i spotkaniach z fanami – to przywróciło mnie do życia. Starałem się po prostu być obecny i w tej chwili, tak wdzięczny, że mogę dzielić się moimi doświadczeniami życiowymi, moimi piosenkami, z tak różnorodną publicznością. Bez cynizmu i ironii, po prostu wdzięczność za bycie z ludźmi i fanami i możliwość okazywania im tego na zewnątrz”. 

Brak postów do wyświetlenia