Nintendo Switch 2 zbliża się wielkimi krokami!

0
63

Nintendo Switch nowej generacji jest w toku! Dowodem na to jest…ogłoszenie o pracę. W ogłoszeniu zawarto informację o testowaniu „innych platform Nintendo”. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że premiera Nintendo Switch 2 musi odbyć się w przeciągu najbliższego roku lub dwóch, jednak teraz spekuluje się, że proces nowej wersji jest znacznie bliżej niż dalej.

Nie wydano żadnego oficjalnego oświadczenia, jednak plotki sugerują, że premiera może odbyć się nawet w 2023 roku! Jednak opis stanowiska pracy (niestety – we Francji) sugeruje pracę nad formatem nowej generacji Nintendo Switch.

Choć opis stanowiska jest niejednoznaczny, cudownie nazwany NERD (Nintendo European Research and Development) jasno wskazuje na „inne platformy Nintendo”, wobec czego plotki i domysły dotyczące premiery, znacząco się wzmogły.

W ogłoszeniu czytamy, że „celem będzie dążenie do najnowocześniejszych rozwiązań w tych dziedzinach i wykraczanie poza nie, ukierunkowane na Nintendo obecnej i następnej generacji platformy”.

Dziedziny te obejmują „wdrażanie elementów o wysokiej wydajności” i „rozwój międzyplatformowy”, wobec czego wydaje się, że może to być odniesienie do wstecznej kompatybilności nowej konsoli z obecnym Switchem.

Wśród graczy mówi się, że Nintendo Switch 2 będzie tak potężna, jak PS4. Czy powtórzy sukces, a może go prześcignie, dowiemy się – jeśli wierzyć powyższym spekulacjom – jeszcze w tym roku!

Brak postów do wyświetlenia