Nowa kolekcja Kim Kardashian i jej marki SKIMS jest nie z tego świata. Musicie to zoabczyć

0
393

Premiera nowej kolekcji SKIMS, marki należącej do Kim Kardashian, zbiega się z informacją od rządów USA i Kanady o zestrzeleniu niezidentyfikowanych obiektów. Rządy poinformowały, że obiekty są najprawdopodobniej wykonane przez ludzi, a nie pochodzenia obcego, ale komunikat stał się taką sensacją, że Kim Kardashian wykorzystała gorączkę tematu w kampanii nowej kolekcji.

Kardashian jest specjalistką w wykorzystywaniu trendów do kreowania rozgłosu. Wykorzystała więc teraz komunikat USA i Kanady o zestrzeleniu niezidentyfikowanych obiektów, aby zamieścić na swoich kontach na Instagramie i SKIMS zapowiedź nowej kolekcji, która będzie w sprzedaży od 21 lutego.

Na zdjęciach Kim pojawia się z kilkoma modelkami w spektakularnych bikini, ale mają one głowy obcych. Zdjęcia do kampanii wykonał filmowiec Harmony Korine.

– Wiem, że czekaliście…@SKIMS Swim w końcu powraca! Przygotujcie się na naszą największą premierę w historii z zupełnie nowymi stylami i kolorami nie z tego świata, które musicie zobaczyć, aby uwierzyć, a także powrót waszych ulubionych wyprzedanych modeli 21 lutego. – czytamy w poście Kim Kardashian na Instagramie.

Brak postów do wyświetlenia