Nowa power couple. Monica Bellucci zakochana w ekscentrycznym reżyserze

0
113

Nic nie zwiastowało tego romansu, co tylko potwierdza, że miłość może bardzo zaskoczyć. Słynna włoska aktorka Monica Bellucci i ekscentryczny reżyser Tim Burton to nowa para Hollywood.

W Hollywood jest wiele gwiazd, ale nie wiele aż tak wpływowych, jak bohaterzy niniejszego newsa.

Monica Bellucci jest najsłynniejszą aktywną włoską aktorką, o jakiej słyszało Hollywood i chociażby jedną z dziewczyn Bonda za panowania na służbie Daniela Craiga. Tim Barton to z kolei jeden z najbardziej oryginalnych reżyserów ostatnich dwóch dekad. To spod jego ręki na świat wyszły takie filmy jak „Sok z żuka”, „Edward Nożycoręki”, „Planeta małp” czy „Charlie i fabryka czekolady”. To m.in. dzięki niemu narodził się fenomen Johnny’ego Deppa, którego reżyser namiętnie obsadza w swoich filmach. Status w świecie Hollywood tej nowej pary aż się prosi więc o nazwanie ich nową power couple, czyli niezwykle wpływową parą.

Wieści o związku reżysera i aktorki przychodzą niespodziewanie, ponieważ choć znają się od 200 roku rzadko, kiedy widywano ich razem. Okazuje się jednak, że para spotyka się od kilku miesięcy, a teraz została przyłapana na gorących pocałunkach w stolicy Francji.

Według Paris Match nowopowstała para poznała się na schodach Palais des Festival de Cannes w 2006 roku. Było to intensywne spotkanie pomimo krótkiego czasu trwania. Teraz, 16 lat później, kolejny francuski festiwal był miejscem ich ponownego spotkania i zakochania się w sobie. Był to festiwal Lumiere, który odbył się w październiku ubiegłego roku w Lyonie, gdzie Monica Bellucci wręczyła nagrodę Burtonowi.

Brak postów do wyświetlenia