Nowości Netflix. Co obejrzeć w marcu na platformie?

0
80

Netflix zaprezentował pełną listę nowości, jakie pojawiać się będą na platformie przez cały marzec. Marcowe nowości Netflixa to kilka dużych tytułów filmowych oraz powrót bardzo długo wyczekiwanych kontynuacji seriali. Co obejrzeć w marcu na Netflix?

Netflix rozpoczął marzec od premier polskich. Już 1 marca na platformie pojawił się od dawna reklamowany film z Maciejem Musiałem i Romą Gąsiorowską w rolach głównych pt. „Dzisiaj śpisz ze mną”. Opowieść o wyborze pomiędzy rozsądkiem a namiętnością, lojalnością a wolnością, porządkiem a szaleństwem, mężem a młodszym kochankiem. Tego samego dnia na platformie ukazał się też dokument opowiadający o polskim fenomenie, który niesie pomoc nieprzerwanie od 31. lat, czyli film „Fenomen” i historia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Początek marca to także powrót wielkich hitów Netflixa, seriali „Sex/Life” i „Ty”.

Marcowe nowości Netflixa to również kilka ciekawych propozycji filmowych. To premiera filmu „Zabójcze wesele”, w którym powraca ukochany przez świat duet Jennifer Aniston i Adam Sandler w roli świeżo upieczonej pary detektywów. To premiera komedii romantycznej „Miłość od pierwszego pocałunku” o mężczyźnie, który widzi przyszłość i nareszcie dowiaduje się, kto jest miłością jego życia, tylko że okazuje się nią być dziewczyna jego najlepszego przyjaciela. To też premiera na platformie oscarowego filmu „Ojciec” z 2020 roku, w którym Anthony Hopkins gra ojca tracącego pamięć i za którego dostał Oscara.

Marzec na Netflix to też w końcu premiera ich animacji „Agent Elvis”, w której słynny Elvis Presley zostaje agentem, a głosu jego postaci udziela równie legendarny, co on, Matthew McConaughey.

Pod koniec marca na platformie pojawi się też finałowa odsłona „Riverdale”, serialu, który dał światową sławę takim gwiazdom jak KJ Apa i Camila Mendes. Netflix pożegna marzec również z premierą uznanego polskiego filmu opartego na faktach pt. „Johnny”.

Zobaczcie wszystkie przygotowane przez Netflix marcowe premiery w poniższym filmiku.

Brak postów do wyświetlenia