Słynny aktor Time Sizemore walczy o życie. Lekarze nie dają nadziei

0
84

Tom Sizemore to amerykański aktor znany z takich filmów jak „Gorączka” i „Szeregowiec Ryan”. Aktor od 18 lutego jest w śpiączce po tym, jak stracił przytomność w domu w wyniku pęknięcia tętniaka. Rodzina aktora wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że lekarze nie dają szans na przeżycie.

18 lutego Tom Sizemore przebywał w swoim domu, kiedy nagle stracił przytomność. Aktor był wtedy sam w domu. Kiedy został znaleziony, został natychmiast przetransportowany do szpitala. Okazało się, że u aktora doszło do pęknięcia tętniaka mózgu, który powstał w wyniku udaru. Lekarzom nie udało się ocknąć mężczyzny. Sizemore przebywa stale w stanie krytycznym i w śpiączce na oddziale intensywnej terapii. Choć jest utrzymywany przy życiu, lekarze nie dają mu nadziei.

W środę 1 marca rodzina aktora wydała oświadczenie informujące o stanie Sizemore’a i zaleceniach lekarzy.

We wczesnych godzinach porannych w sobotę, 18 lutego 2023 roku, Tom Sizemore przewrócił się w swoim domu w Los Angeles i został przetransportowany do szpitala przez sanitariuszy. Odkryto, że cierpi na tętniaka mózgu, który powstał w wyniku udaru. Od tego dnia Tom pozostawał w stanie krytycznym, w śpiączce, na oddziale intensywnej terapii. Dziś lekarze poinformowali rodzinę, że nie ma już nadziei i rekomendują decyzję o zakończeniu życia. Rodzina rozważa teraz kwestie związane z zakończeniem życia. Kolejne oświadczenie zostanie opublikowane w środę.

Prosimy o uszanowanie prywatności członków rodziny w trakcie tego trudnego czasu. Chcą oni podziękować każdemu za modlitwy i setki wiadomości ze słowami wsparcia, jakie otrzymali. To dla nich bardzo trudny czas.

Tom Sizemore to amerykański aktor, który znany jest ze świetnego partnerowania głównym aktorom, jako postać drugoplanowa w takich filmach jak „Gorączka”, „Szeregowiec Ryan”, „Helikopter w ogniu” i „Pearl Harbor”. Aktor zadebiutował w 1989 roku. W 1999 roku dostał nominację do Złotych Globów za rolę w produkcji HBO „Pod ochroną”. Jego kariera przez lata była przerywana przez skandale z jego udziałem. Sizemore boryka się z uzależnieniem od narkotyków i stosowaniem przemocy.

Brak postów do wyświetlenia